• Thriller

23 (2007)

Určitě velice zajímavý příběh. Jen jsem nepochopila, proč mu manželka tu knížku koupila, když se celou dobu snažila ho donutit, aby to přestal číst.

Já, Frankenstein (2014)

Frankenstein jako super akční hrdina. A vůbec se to nepovedlo. Frankenstein je krásný příběh a toto je jeho sprznění.

Protiproud (2013) (TV film) odpad!

Ó, jak královsky jsem se nudila!

Robocroc (2013) (TV film) odpad!

Tak předně, "přežít" určitě nenir základní příkaz, je to složitá záležitost. Jednoduché je plav sem plav tam. Vedlejší role je slepička,, která obdivuje jizvy ošetřovatele, který krmí zvířata v zoo a ještě mu to blbka ohlásí. Trapnější hlášky jsem slyšela už jen v Arachnidovi. Z nekterychr scen se mi chtělo zvracet.

Vysloužilí lvi (2003)

Film patřící do skupiny "strašnej doják". Od poslední třetiny mírně patetický. Nevím, kdo mladému Osmentovi dává hodiny herectví, získal spoustu zlozvyků a ten způsob hraní je opravdu špatně. Jinak příběh je moc hezkej.

Noční můra v Elm Street (2010)

A mě se zdá, že to docela zdařilé. Úplně stejné jako klasika to neni, ale hrozně mi vadil ten Freddyho digitální ksicht. Možná mám jenom poslední dobou nakoukáno hodně blbých hororú.

Halloweenská noc (2007)

Velice příjemný horůrek, velice vhodný na halloweenský večer. Teď už asi moc nevyděsí, ale potěší super střih, tradiční příběhy a správná dávka krve.

Oživlá (1977)

Fakt zajímavý příběh, ale Anthony Hopkins byl v té roli opravdu úlet. Bylo to o reinkarnaci, ale žádné pořádné vysvětlení toho vtom není, to považuju za závažnou chybu, protože jinak to byla celkem nuda.

Krvavý sníh (2008)

Milovníkům krváků, kterým nevadí konec o nicem, to asi nevadilo, ale já jsem málem umřela nudou.

Staré báje vikingů (2003)

Já jsem se teda moc nebavila. Na můj vkus to bylo moc roztahané, děj řídký a nějaké zamilování se na první pohled, které si představuju spíš ve snech studentů historie. Podle mě teda příšerné herecke vykony. Zřejmě má tohle ale hodně příznivců.