Nevědomí (2013)

Oblivion se mi líbilo víc než Edge Of Tomorrow. Líbila se mi různá technická udělátka budoucnosti. 720p

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Takové pěkné prostředí divokého západu a taková sračka. Jeden fekální vtip za druhým, no to byla fakt prča. Hlavní hrdina mi byl sympatický asi jako týden trvající zácpa. Doufal jsem, že to bude dobrá komedie, ale opak je pravdou. Blahořečím si, že jsem upustil od prvotního úmyslu jít na tuhle žumpu do letního kina. Nikdy víc! 720p

Ripper Street (2012) (seriál)

Špica seriál z prostředí Londýna 19. století (čtvrť Whitechappel), s atmosférou histerie okolo Jacka Rozparovače. Skvělé příbehy, které většinou nepřesahují stopáž jedné epizody. Velmi sympatické herecké výkony, kde vítám zapojení známých herců i do vedlejších rolí. 1. série: 96%, 2. serie: 96%, 720p

Útěk (1972)

Dostat se z lochu, vykrást banku, zbavit se kompliců a utéct s manželkou do Mexika. Takto triviálně znějící, v podání Steva McQueena však skvěle zahraná, strhující podívaná. Zpracování příběhu mi přišlo dost realistické, což oceňuju. DVDRip

Amityville 2: Posedlost (1982)

Špica horror. Mladýmu hrábne a nasaje ducha, pak ojede sestru, načež nasype do celé rodiny olovo. Masky byly fajn a z herců se mi nejvíc líbily hlavní postavy: Sonny, sestra Patricia a kněz Adamsky. DVDRip

Kmen Andromeda (1971)

Je to sranda, dívat se v současnosti, jak si představovali hi-tech laboratoř před 40 lety. Hlavně neustálá 'superdůležitá' hlášení v rozhlase ve mně vyvolávala lehký úsměv. Z herců se mi nejvíc líbil James Olson, kterého jsem nedávno viděl v Amitiville Horror 2. DVDRip

Oklamaný (1971)

Nikdy nevěř ženské! A tady se to potvrdilo na 101% :-) Čekal jsem nějakej mazec z americké občanské války a ono se z toho vyklubalo komorní drama o humanitě, lásce a žárlivosti. No, chudák Clint. To, co se napřed jevilo jako ráj, nakonec přerostlo v docela dobré peklo. Trochu se mi vybavil film Misery nechce zemřít. 720p

Flash Gordon (1980)

Hehe, to byla prča. Starej dobrej Flash Gordon. Zase jsem se na tuto sci-fi pohádku podíval a opět mě pobavila. Musím pochválit skvělé masky a kostýmy. No a samozřejmě soundtrack od The Queen. Ona není prdel natočit sci-fi film aniž by to vypadalo trapně. Tady se ale přidalo trocha nadsázky a výsledek je příjemný. 720p

Pat Garrett a Billy Kid (1973)

Westerny, ty já jo. Ale tady se skoro nic nedělo. A taky mě neskutečně sral soundtrack. Nic proti Bobu Dylanovi, ale do filmové hudby by se neměl pouštět. 720p

Král rybář (1991)

Fajnová oddychovka s Robinem Williamsem a Jeff Bridgesem. Robin jako houmles a Jeff jako úspěšný, ale poněkud arogantní rádiový diskdžokej. Oba měli dobrou prdu :-) 720p