Vražda na jachtě (2019)

Prvni tretina mela zadelano na urcite 4 hvezdy, ovsem pak se dej presunul z jachty na pobrezi a tam uz humor ustoupil jakesi poklesle akci a bylo po vsem. Pritom u toho zacatku jsme se velmi dobre bavili, i kdyz Netfilxovy dabing me ze zacatku usiloval dost o vychyleni me nervove rovnovahy. Se Sandlerem je vzdy sranda a myslim, ze to zaplat buh neztraci s nim smrnc. Jennifer si neni moc podobna, asi ji trosku upravili vizaz, ale podle fotky nekoho jinyho :).

Uzly a pomeranče (2019)

Jednu hvezdu za kameru. To si film rozhodne zaslouzi.Ale jinak film nevtahnul divaka do deje ani trochu. Jednak to je diky velmi neobratne rezii, nesikovne vypravenemu pribehu a spatne hlavni roli Daleckeho a Neumaister. Snad nejlepsi byla ta divenka s downovym syndromem.

Nákaza (2011)

Trochu jsem v tom hledal podobnost se skutecnosti, jak se rozsiroval po zmeni koronavirus. Prvni pulka velmi velmi podobna, az jsem zasl. Druha pulka byla slaboucka jak mravenec po smrti. Takze tri s odrenyma usima.

Babel (2006)

Scenaristovi medaili a reziserovi taky. Skvele vystavene a vygradovane. Mel jsem nervy na pochodu. Stridani klidu a napeti me doslova prizemnovalo a prerusovane pribehy napinaly. Pro me skvost.

Kalašnikov (2020)

Jestli film ma nejake plus, tak rozhodne z nej necpi propaganda Ruska, komunismu a podobnych zvracenin. Ovsem tam ma spokojenost konci. Nelakave, nezajimave, tvurci se z bodu A do bodu B dostanou jakymsi samospadem, ktery je dejove podprumerny. A nakonec se vam vubec nechce verit, ze by to vsechno tak slo v te dobe bez nejakych rudych kydu. Holt Rusove nejsou schopni a dlouho nebudou, si nalit ciste vino a rict svetu, ze to s temi bolseviky stalo pekne za hovno a zaplatbuh se sem tam objevil nekdo, kdo se touhle luzou nenechal zmasakrovat, nepremyslel jen knizkou KSSS a pouzival svuj vlastni mozek. Podprumer.

Bokovka (2004)

Tak mily film, plny nedestruktivnich vtipu a veselych hlasek, ktery predevsim stoji na Paulovi Giamattim. Znovu ho obdivuju, i kdyz uz jsem na nej trosku zapomnel. Na tom herci stoji cely film a on je skutecne skvely. Vedlejsi role jeho kamarada mu skvele sekunduje a kdyz se k tomu pripocitam dej, ktery nedrne a bavi, nemuze z toho vylezt nic jineho, nez pet hvezd. Diky CT2!

Zápisky mladého doktora (2012) (seriál)

Vicimene inscenace, odehravajici se kdesi v Rusku behem 1sv.v.. Skutecne, humoru je zde mnoho, nektere scenky jdou az mirne za hranu normalniho humoru, ze jsou kolikrat az, ze srazi celou humornou scenu na uroven estrady. A to je velka skoda. Prestio ale doporucuju

Dívka a kouzelník (2009) (TV film)

Dvojice, kde jeden je skvely herec a ona vyjimecne krasna je neco, co filmu dela pevne zaklady. No a pak doba, ze ktere je pribeh a citliva rezie, herecke vykony vedlejsich postav. Nadprumerna televizni produkce.

In nomine Patris (2004) (TV film)

Televizni, velmi mirne zpracovani pribehu farare, ne kterem se stb vylkaznila, vysetrovatele se cinili, doznani nedostali. Myslim, ze by si toto tema zaslouzilo trosku vernejsi zpracovani. Tohle byla trosku zla bajka.

Bajkeři (2017)

Podle velmi solidni zabava k jednomu lahvaci v kresle, kdyz vedle vas sedi jeste manzelka. Libilo se nam obema, nechapu zdejsi hodnoceni. Toto mezi odpad rozhodne nepatri.