• Krátkometrážní

The Sylvester & Tweety Show (1976) (seriál)

Ačkoliv Sylvester je kocour důchodce, je to klasický Warner Bros kreslená postavička, a má možná něco v sobě. V souboji s podobným velikánem a ještě starším Tomem a Jerrym by prohrál na plný čáre. Kreslené filmy jsou určeny pro děti, takže by měli být komediální a humorné. To Sylvester & Tweety Show, The" není.

Černý rytíř (2001)

Jestli je to parodie na francouzský film Návštěvníci, nebo jeho úplná kopie je těžké posoudit. Hlavní bylo, že Martin Lawrence podle mne zahrál celkem slušně. Děj nebyl zbytečně zdlouhavý. A celkem jsem se u tohoto filmu i bavil. Trojku dávám, ale za tu dceru krále Lea, za tu zrzku, ta byla docela šťabajzna!!

Good bye, Lenin! (2003)

Film, který nepostrádá nápad, a nějakou hlubší myšlenku. Hlavního herce zatím moc neznám, ale co nevidět tak si seženu i ostatní filmy kde hraje. 75%

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Nejlepší Indi ze všech, second world war je zde zobrazena tak říkajíc, špionským stylem. To, že SVATÝ grál je ten nejošklivější, dřevěný pohár ze všech, jsem opravdu nečekal. Harrison Ford v letadle a ve vzducholodi jako profesionál. Ale z válečnejch věcí kde hraje H. Ford také krom ostatních doporučuju o trochu starší "Oddíl 10 z Navaronne".

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Jeden z nejlepších Chanových filmů, bláznivá komedie, skvěle zahraný, ikdyž se z toho dal vyždímat víc. Kvalitní oddychovka, plná zábavy. Ty 2 jsou spolu dobrá komediální dvojka. Co Jackie Chan nepobral za herecký talent, to dohání Owen Wilson.

Hostel (2005)

Zprvu jsem si říkal, další americký film s českou spoluprací natáčený tam u nás za kopečkama. Něco ve stylu Chooking Hazard. Ale Eli Roth vytvořil něco na co může být pyšnej. Natočil totiž horor, kterej se líbil mýmu bráchovi. Kvalitní celkem slušnej béčkovej horor, který má bohužel mnoho chyb. Třeba není zřetelné, proč ty maníci v lékařskejch hadrech zabíjí. Jestli za prachy, tak kdo a proč je platí. Kvalitní a pečlivě vybraný námět potřebuje čas. Zde to chtěli tvůrci mít rychle za sebou. Něčemu jsem se v trošku sci-fi příběhu i zasmál. Romské děti byli fakt super. Jak bych to shrnul. Tento film je tak amatérský a nepovedený, až je to strašidelný.

Hannibal - Zrození (2007)

Lepší než jeho 2 starší filmový bratříčci. Gaspard Ulliel překvapil, ale není to takový tahoun jako Anthony. Prvních 20 minut bylo nejlepších.

Popravčí (2005)

Film, který má rozhodně pravdivé jádro, a to inkvizici a její intrikánství a vliv na vládu konce 16. století. Atmosféra, která na mne doslova vyzařuje pří prvém skouknutí je nezapomenutelná. Temný a smutný příběh, o 2 chlapcích, který šli jinými osudovými a životními cestami. Další krásný neamerický snímek. 80%

Babel (2006)

Můj první film, jenž jsem od pana režiséra Iňarrity viděl, propojení 3 úplně odlišných příběhů, z různých koutů světa, skrývá jednu společnou věc, rodinné problémy. Za příběh z Maroka bych dal klidně i 95%, ostatní příběhy už jsou o něco slabší, hudba a kamera perfekt.

Pád Třetí říše (2004)

Krátká scéna z jinak bohužel dlouhé etapy života duševně vyšinutého fanatika, který se utkvěl v myšlence dobýt svět. Je nepředstavitelné, že tento ubohý člověk, tyran dokázal ovládnout masy lidí, kteří pod jeho jménem šířili zvěrstva, která neměla obdoby. Na nás teď stojí, aby se to již nikdy nemohlo opakovat.