Zabiják proti své vůli (2019)

Daniel baví v akční řežbě, kde má k ruce nekompromisní Samaru a je to správně ujetý. Mě k dokonalosti chybělo jediné, aby akční scény nebyly někdy až tak moc přepísklé.

Kvílení vlkodlaků IV (1988)

Příběhově je to jako první díl, ale nudnější, s méně propracovaností. Není taková hrůza jako třetí díl, ale na první to nemá.

Hellboy: Královna krve (2019)

Hellboy celkem baví, nadávky, drsnější a celkově temnější pojetí je fajn. Pro mě skoro na hranici jako první Hellboy od Del Tora. Jde ale vidět že měl film během filmování problémy a celkově některé scény na mě působí jak z jiného filmu.

Kvílení vlkodlaků III (1987) odpad!

Nečekal jsem že by šlo jít ještě níž. Tři malé plus, které jsem našel alespoň v předešlém díle tady chybí a dokoukat tento film je tedy docela obtížné. Zde jsem neshledal ani jednu věc co by mě dokázala oslovit nebo zaujmout. Toto už ani není o vlkodlacích. Druhý díl se aspoň snažil navázat na jedničku a vlkodlačí téma. Tady ale opravdu jde scénář do žumpy a tohle už opravdu není o vlkodlacích, alespoň ne o těch které znám já.

Kvílení vlkodlaků II (1985)

Byl jsem hluboce zklamaný. Scénář je hrozný, herecké výkony v některých případech k smíchu, jindy až k pláči. Triky jsou na takové úrovni, že to co má vypadat jako vlkodlak, vypadá spíše jako opice kterou rozsedla kráva. Film má snad jediné 3 mini plus -> Christopher Lee (který tady nemá možnost zazářit kvůli scénáři), píseň (která je chytlavá ale taky zní ve filmu skoro každých pět minut) a jedna hezká slečna (co ukáže svoje přednosti, zvláště na konci filmu několikrát do rytmu hudby), ale tohle všechno stejně tenhle film nezachrání.

Kvílení vlkodlaků (1981)

Ano, scénář není geniální, ale o to tady ani moc nejde. Začátek je takový nezajímavý, což jsem měl i po shlédnutí filmu za zlé, ale jakmile se přesune děj do lesa tak to pomaličku začíná být ono. Transformace ve vlkodlaka je celkem slušná na tu dobu a na ten rozpočet. Pokud od tohoto nebudete čekat zázraky a přežijete asi prvních 15 minut tak se budete bavit, za předpokladu že vás baví horory (zvláště ty staré) nebo vlkodlaci.

Gentlemani (2019)

Guy Ritchie je režisér který gangsterky prostě umí. Postavy zajímavé a hlavně dobře obsazené a díky scénáři, kde se pořád něco děje a řeší mi to uběhlo fakt rychle a bylo mi i líto že už film končí.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Je to zvláštní ale druhý díl mě bavil o malinko víc než první. Výhrady jsou v podstatě stejné jako u prvního dílu, ale tady se na to koukalo o něco lépe.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Spojení dvou značek by fungovalo, ale zde by byl potřeba lepší scénář, a taky zřejmě vyšší rozpočet. Ve filmu toho dost nefunguje a tak si člověk který viděl alespoň pár dílů Vetřelce a první díl Predátora tohle zkrátka nemůže užít.

Predátor: Evoluce (2018)

Po prvním shlédnutí bych řekl průměr. Ale s odstupem začínám více vidět ty nedostatky. A když si uvědomím kdo tohle natočil tak už jen kroutím hlavou jak to mohl takhle zprasit. Shane Black chce být asi další Michael Bay a zprasit a překopat vše co bylo dáno v základech. Ale taky musím uznat že film mě nenudil. Byla to velká šance a Black ji promrhal.