• Pohádka

Láska přes internet (1998)

Docela pěkné, zajímavé a chvilkama i vtipné, ikdyž jinýma chvilkama zase trochu nudí. Na můj vkus moc dlouhé, ale jinak fajn.

Zrůda (2003)

To je fakt brutální nechutný film, ale má něco do sebe. Charlize Theron????? To snad není možné. Lepší maskování ve filmu nepamatuju.

Walk the Line (2005)

Vynikající herecké výkony dvou hlavních protagonistů!

Forrest Gump (1994)

Sorry, ale tomuhle na chuť asi opravdu nikdy nepříjdu....

Nevěrná (2002)

Erotický thriller, ze kterého erotika opravdu sálá. Ústřední trojice herců je výborná, skvělý scénář. Dost poutavé. Moc dobrý film.

Slečna Drsňák (2000)

Pro mě má Sandra Bullock komediální talent a navíc ohromné charisma, takže já ji prostě můžu skoro v čemkoli. Tenhle film mě docela bavil. Prostředí soutěže Miss není tak časté téma filmů, přišlo mi to docela akční a vtipné. Líbilo se mi to.

Láska nebeská (2003)

Příjemný film s vánoční tématikou. Stejně si ale myslím, že jde o jeden z nejpřeceňovanějších filmů všech dob.

Láska s výstrahou (2002)

Pokud člověk hledá romantickou komedii, která je opravdu vtipná, pak tohle je správná volba. Velmi svěží film ve stylu Deníku Bridget Jones. Nejlepší komedie se Sandrou Bullock.

Pianista (2002)

Na tomto filmu opravdu není nic krásného. Je to nejhrůzostrašnější horor, který jsem kdy viděl. Rozhodně velmi autentický, kvalitní a obohacující.