• Pohádka

Vyfič! (2009)

Poslední dobou zjišťuju že se mi hromadí filmy s tématikou neobvyklých sportů. Popravdě řečeno mne tenhle film dost překvapil. Není to taková ta slaďárna kdy se dostane k něčemu, zapracuje a vyhraje. Potěšilo mne i to že to prostě nedopadlo jako běžné filmy tohoto ražení.

Noc v Roxbury (1998)

To bylo tak blbé, až se mi to líbilo.

Chceš mě, chci tě (2009)

Takový hezký filmík od kterého se nedá nic čekat, ale mile překvapil.

Hadí král (2006) (TV film)

Průměrné dývýdýčkové béčko na volný čas. ale ty efekty byly fakt nedodělané.

27 šatů (2008)

Průměrná romanťárna se zajímavým nápadem, ale nápad to nespasí.

Hory mají oči (2006)

Krajně nelogický film s plno zbytečnýma scénama a naprosto zbyečnýma nechutnostma. Hloupost postav dokáže zkazit film. Myslel jsem že notorický hňup je Simír z Kobry 11, ale tady je to ještě horší.

Vévodkyně (2008)

Poslední dobou se Keira objevuje v těch historických filmech nějak často, rozhodně tenhle patří k těm lepším. Velmi se mi líbil výkon často tak vlažného R.Fiennese. celkově na pomezí 3-4*

Hannah Montana (2009)

Můj názor ovlivňuje to že trapně zvyšuju věkový průměr diváků... Film je to milý, muzika hezká, představitelka pěkná. Ale proč si tvůrci myslí že děti jsou kreténi. Ona svoji identitu odhalí asi 20000 lidem na koncertě a pak uvěří že to nikdo neprozradí. Celý film mi připadá takový jakoby nedotažený a nelogický a to především po obsahové stránce.

Sex Drive (2008)

Film docela o ničem, ale hodně ho pozvedá linka Iana a Felicie a taky postava sarkastického Amishe v podání Setha Greena.