Osm hrozných (2015)

Tak pro me asi nejlepsi film, ktery jsem letos videl. I v omezenem prostredi a pouze s nekolika malo herci dokazal Tarantino vykouzil filmovy koncert. Ac nejsem jeho priznivcem, zde dokazuje, jak zkusenym reziserem je. I pres banalni pribeh a mimoradne dlouhou stopaz ma film po celou dobu hutnou atmosferu, napeti, mimoradnou kameru i dialogy.

V objetí ďábla (2015)

Herecky slusne, ale jinak hrozna pitomost. Stalo hodne sil, tuhle slataninu dokoukat. Jelikoz jsem videl od Amenabara snad vsechny jeho filmy, mel jsem latku i ocekavani postavene uplne jinde a tohle pro me bylo velke zklamani.

Na návštěvě (2015)

Herecky prijemne obsazene, docela napinavou atmosferu film take ma, zavercna pointa mi take nevadila, ale postradal jsem vice deje. Na muj vkus The Visit plyne prilis pomalu s malym poctem "znepokojujicich scen". Rozhodne se ale jedna o jeden z lepsich Shyamalanovych filmu z posledni doby.

Převrat (2015)

tuctovy akcni trhiller, ktery nam cim prekvapit. V prestrelkach neprirozene se chovajici deti byly docela otravne.

Triple 9 (2016)

Se slusnejsim scenarem a kvalitnejsi rezii by byl film dobry krimi akcni thriller. Ambice, pribeh i slusne akcni sceny film ma, ale casto se nedostava srozumitelnosti, vyraznejsi hlavni osobnost, scenar je chaoticky, rada veci neni vysvetlenych a zprvu v nich divak tape, o nelogicnost i zbytecnost nekterych scen take neni nouze. Skoda, takhle to jsou slabe 3*, s lepsim scenarem by to byly 4* jako nic..

Spása (2014)

Jeden z nejohranejsich pribehu, ale kdyz je dobre udelany, nikdy me nezklame - revenge filmy miluju. Mikkelsen je i v teto pro neho neobvykle roli plne uveritelny s neprateli se namaze a je drsnak. Akcnich scen je dost, jsou dobre provedene, dej je napinavy a i Eva Green me bavila.

O kuřatech a lidech (2015)

Nevsedni, orignalni, bizarni to ano, vitpne, zabavne ani zajimave mi to ale neprislo. Jedine co se filmu neda uprit, jsou dobre herecke vykony. Men & Chicken je asi nejhorsi film, ktery jsem od Anders Thomas Jensea videl.

Dánská dívka (2015)

Dddie Redmayne i Alicia Vikander hraji velmi dobre a prirozene. Nenprilis popularni pribeh je predavan divakovi ve velice konzumovatelne forme.

Miluj souseda svého (2014)

Neprilis originalni, neprilis vazny, od zacatku predvidatelny ale presto prijemny filmecek.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Slusne zahrany napinavy thriller, u ktereho jsem si dlouho rikal, "jak to vlastne s tim Goodmanem je". Jen skoda trochu lacineho konce.