Projekt Adam (2022)

Na Netflix skvělá produkce i kvalita, poměrně zábavný počin, kdy má táta tři kluky v jednu chvíli z jinejch časů 😂.

V pasti (2018)

vykradenej Šalamalovej Happening aneb, nevíme co, nevidíme to, ale vítr/příroda/něco z paralelní dimenze vraždí, respektive nutí k sebevraždám, zbytečně natahované a místy nudné, jinak solidní, jako díl Akt X super

Arabela (1980) (seriál)

Lepší než Harry Potter, geniální dílo s nezapomenutelnými herci, zároveň vzpomínky na 80.léta aneb kampak se poděla pohádka mládí :D

Mrazík (1964)

"Můj synáček moc rád husí játříčka". 😆 Fantastická pohádka, dokonalý dabing, klasika.

Fauda - Season 1 (2015) (série)

Relativně komorní oproti dalším sériím, které následovaly, nicméně stále daleko před konkurencí. Hlavní arabskej záporák vypadá trochu jak Gary Kasparov, kterej je paradoxně pro změnu zas Žid v reálu.

Fauda - Season 3 (2019) (série)

První polovina třetí série je pomalejší a po dokonalé druhé sérii mě zklamala, nicméně pak se to rozjede ve velkém stylu a v druhé polovině vše zapomenuto, Fauda je opravdu mimořádný seriál nemající v současnosti obdoby.

Fauda (2015) (seriál)

Měl jsem nejradši druhou sérii, dokud jsem neshlédnul čtvrtou. Dámy a pánove, to je doslova mistrovské dílo, napětí by se dalo krájet, je znát i zas o něco vyšší rozpočet a dostáváme rozmanité lokace včetně Belgie, pevně věřím v pátou sérii.

Fauda - Season 2 (2017) (série)

První série byla fantastická, ovšem druhá je ještě lepší, Nidal byl dokonalej jako záporák, charizma, že by se dalo krájet, výrazně emočně zajímavější a propracovanější záporák, než Panter. Jediný docela výrazný zklamání byl poslední díl, kterej byl hrozně rychle zakončenej, měl mít delší stopáž, závěrečný zúčtování bylo prostě málo vygradovaný a uspěchaný, čekal jsem velkolepý finále a střih - konec, to bylo hodně hodně ušitý horkou jehlou.

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Naprosto luxusní záležitost, film, který vás nenechá vydechnout, neustálé napětí, které by se dalo krájet, Cruise na stará kolena ve vrcholné formě. Film evidentně inspirován popraskem okolo AI, umělé inteligence, pomalu to smrdí i Skynetem.