Vyproštění 2 (2023)

Bum bác 😄 Velmi solidní jízda, doporučuju pro inovativní akční kameru, kdy celé sekvence jsou natočené bez střihu a kamera poletuje mezi akcí, to je fakt hodně dobrý. Ke konci je to obzvláště cool, mám rád práci s granátometem 😁

Shazam! Hněv bohů (2023)

Jednička byla o dost lepší, zklamání ve všech směrech, jak kdyby tvůrci ani neviděli jedničku.Je to spíše tak 2.5, nicméně zaokrouhluju na 3/5.

Kráter (2023)

V světě budoucnosti už nečekejte party dětí, které jsou buď všichni černé, žluté nebo bílé, od každého bude jeden zástupce, to je parta budoucnosti. I adoptivní rodiče musí být bílý manžel a manželka černoška 😄 Stranou tento hollywoodský patetický pokus o indoktrinaci krás mutli kulti vesmíru a nyní k filmu. Mělo to spoustu hluchejh míst, opuštěná základna mohla bejt o 15 min kratší, ale bylo to solidně natočené a kulisa Měsíce byla cool. Zároveň i trochu depresivní na dětský film, aneb jeden má štěstí a jiný prostě smůlu, to samé v partnerském vztahu, od rasově vyváženého filmu bych čekal i vztahový komunismus, 3/5.

Krev a zlato (2023)

Dobrý, ale srovnání se Sisu je mimo mísu, jelikož Sisu je mnohem lepši film.

Sisu (2022)

Hahaha, tak tohle byl dámy a pánové takovej nářez, že jsem se musel na konci filmu pousmát, jak moc cool celej film byl, hlavně samozřejmě pan kostěj Sisu, taková mnohem syrovější a mnohem nasranější finská verze Johna Wicka. Naprosto suprová atmosféra s krásnou a divokou krajinou finského Laponska a totálně charizmatickym borcem, kterej mně hrozně připomínal jinýho finskýho borce, Petera Franzéna ze seriálu Vikingové. Finále by takhle nezfilmoval snad ani Quentin Tarantino, akčně orgazmické a vtipné zároveň, když znáte finskou krajinu a bažiny Laponska, víte jak na to, i když jste zdánlivě úplně v prdeli, 5/5.

Star Trek: Picard - Season 3 (2023) (série)

Nádhera, po prvních dvou sériích, které byly hodně špatné, respektive z každé série byly koukatelné cca 4 díly a zbytek odpad, přišlo znovuzrození. Třetí série působí celá, jak úplně jiná řada, je to hlavně pocta fanouškům, celá stará posádka Next generation opět pohromadě jako akční dědulové a babky :-) Nostalgické rozloučení se skvělým dějem a akcí, to vše působící opravdu velko rozpočtově, důchod ještě nikdy nebyl tak zábavný, 9/10.

Star Trek: Picard - Võx (2023) (epizoda)

Naprostej masterpiece, pocta fanouškům level max, hutná atmosféra, když se ozve we are the borg, úplně běhá husí kůže, 10/10

Osudový dotek (2004)

Úžasnej film, má to hodně special atmosféru, takovej druh filmů už se moc netočí

Superman 4 (1987)

Zrození Nuclear mana je šílená ptákovina, prostě z vlasu se stane připravenej týpek v obleku nenávidící Supermana, nicméně jejich vzájemná propleskávačka je velmi zábavná a celé je to takové hodně dobré Béčko :D

Válka světů (2019) (seriál)

Strašná sračka, když máte malej rozpočet a chcete bejt atraktivní pro diváka, vezmete zápletku s mimozemšťanama a našroubujete jí na telenovelu, kde se furt žvaní o hovnu, nemá to děj, je to mega nudný a mimozemšťani jsou nakonec robopsi se vzhledem a provedení, jak z prvních lidskejch pokusů sestavit robota.