Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)

Skoro se vyrovnává mému nejoblíbenějšímu seriálu věch dob, původním Vikingům s Ragnarem, opravdu parádní casting, skvělé příběhy a akce, s původním seriálem si to fakt nezadá, tleskám. Těším se na třetí řadu, bohužel poslední.

Smrt na Nilu (2022)

Velká nuda, oproti skvělýmu Orient expressu hodně velkej propad kvality, navíc hned od začátku bylo jasný kdo je vrah, všechno špatně.

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Průměr, Drakula neni moc strašidelnej, takovej Glum a přeprava Drakuly na lodi nemůže vydržet na 2 hodinovej film, vše se rychle vyčerpá, v Bram Stokers Drakula bylo vše tak akorát, na pár minut.

Loki - Ouroboros (2023) (epizoda) odpad!

Kurva lidi, kam jste dali rozum, dyť je to nebetyčná slátanina, strážci času ve vesmíru jako lidi v kancelářích, to je taková zhovadilost, že to snad neni možný 🤣 To se nedá brát ani trochu vážně, i na komiks je to naprostá zhovadilost a seriál jako takovej je ukrutná nuda.

Babylon (2022)

Hrozná sebeukájející nudná slátanina a jelikož tvůrci neměli sebereflexi, tak to hovno ještě rozmázli na 3 hodiny.

Star Trek: Podivné nové světy - Podprostorová rapsodie (2023) (epizoda) odpad!

Bože tak tohle bylo zlej sen, dozvěděli jsme se, že herci umí i zpívat, zpívající díl, hotový dno Star treku, udělali z toho těžkej cringe, ale fakt total cringe, zlatá třetí série Picarda, proti zhovadilosti většiny druhé série SNW, už chybí jen v další sérii porno Star trek, to by byla teprv inovace 🤣

Total Recall (1990)

Jeden z nejlepších scifi filmů všech dob, viděl jsem ho snad 100x.

Andor - Season 1 (2022) (série)

Strašná nuda, vůbec to nemá atmosféru Star wars, kecací díly se skoro nulovym nezáživnym "dějem", žádný Star wars rasy, všude jen lidi, tohle se hodně nepovedlo, kdo chce pravý Star wars, doporučuju parádního Mandaloriana a Ahsoku

Tajná invaze - Zmrtvýchvstání (2023) (epizoda)

S Marvelem to jde čim dál tim víc do prdele, generuje jednu nudnou generickou seriálovou sračku za druhou, poprosil bych Thanose, aby to v jejich tvůrčim a produkčnim týmu celé probliknul.