A jak to bylo dál... (2021) (seriál)

Po prvních třech dílech jsem byla vyloženě znechucená, co to těm holkám (ale i klukům - viz Steve) scénáristé provedli. Je jim přes padesát, nikoliv devadesat! Druhá půlka už byla trochu snesitelnejší, i když si mohli odpustit všechny ty trans linky a záchodové nechutnosti. Koho to proboha zajímá?

Suttonův případ (2020) odpad!

Většina filmu se odehrává v takové tmě, že vůbec nevíte, co se tam děje. A když už to trochu víte, je to zas tak nudné a debilní, že byste to radši nevěděli.

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Ze začátku jsem se maličko styděla, že se na to vůbec začínám dívat - na zombíky! Ale bavilo mě to. Po druhém díle jsem měla pocit, že už je prakticky vše řečeno a zároveň jsem zjistila, že je přede mnou dílů ještě deset. To mi připadalo neuvěřitelné, co by tam tak ještě chtěli dát.. ale našlo se :). Měla jsem tam pár oblíbenců, kteří docela dlouho přežili, takže bylo komu fandit. Příběhové linky jednoduché, ale dokázaly být silné. Zklamal mě až poslední díl, ten už byl o ničem. Ty závěry Korejcům prostě moc nejdou.

Podvodník z Tinderu (2022)

Jsou tam hezké lokace a nóbl věci, ale jinak je to natočené spíš jako parodie na blbky než cokoliv jiného. Dá se to brát snad leda jako svědectví o naší době a co všechno je možné (ti lidé by měli být skutecni, nejsou to prý herci). A každý tady píše, že to bylo napínavé. Ne, nebylo.

Vraždy v Pembrokshire (2021) (seriál)

Strašlivě rozvleklé a bez překvapení. Ale Luka Evanse můžu vždy a všude.

Dexter - Nová krev (2021) (série)

Opravdu velice jsem se těšila na nové díly. Nečekala jsem, že to bude nějaká bomba, jen jsem Dextera chtěla ještě z nostalgie vidět. Žádná bomba to tedy taky není, jen takový slabý destilátek. Angela skvělá, synek bohužel nesympatický, měli vybrat jiného herce. Konec divný a nelogický. Ale i tak se mi to líbilo. A taky jsem si teď všimla, že autor knižní předlohy se jmenuje Lindsay. To je hezká malá domů😀

Guru (2022) (seriál)

Čistý průměr. Nějaké zpracování tohoto tématu už jsem kdysi viděla, navíc celá kauza "odháčkování" lítala v médiích, takže tam bohuzel překvapivého nebylo skoro nic. Až na tu matku - lékařku (sic!), co mu do postele nacpala i vlastní dceru, to už nebyla hloupost, ale zločin.

Žena v domě přes ulici od dívky v okně (2022) (seriál)

Neuvěřitelná krávovina, a to jsem ještě slušná. Mocně jsem přetáčela, abych se dokopala do finále. Ale vážně bych se bez něj obešla. Hlavní dvojice - herci z Dobrého místa, občas hráli úplně stejně, ale ani to mě neťuklo (což mělo, protože bych teď nebyla tak naštvaná), že je to celé jenom parodie. Smutné, když si toho člověk všimne až v posledním díle. Možná bych treti hvězdu dala za mocnou propagaci červeného vína, to bych ho ovšem musela mít ráda.

Hříšnice - Percy (2021) (série)

4. série - a opět zajímavý příběh s úžasnou atmosférou a zaťatým antihrdinou Harrym.

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Zaklínač i princeznicka jsou mi sympatičtí, takže se mi líbilo na ně koukat a fandit jim. Ale bez nich by mě ten svět monster a příšer asi moc nebavil.