Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Pohoda, legrace, nadsázka a sympatičtí hrdinové, trocha ironie a schválného sebezesměšnění dělá z tohoto seriálu hodně dobrý seriál.

O.C. (2003) (seriál)

Není to tak špatné jako některé jiné teenagerské seriály typu Beverly Hills a spol. Hlavní hrdinové nejsou alespon tak strasně mravně dokonalí a přehnaně správní jako tomu bylo u "hrdinů" z Beverly Hills.

Čarodějky (1998) (seriál)

Jako malá jsem je měla ráda, jako větší už jsem rozumnější, takže tři hvězdičky když to zprůměruju :) (nebo taky jedna hvězdička pro každou čarodějku)

Eragon (2006)

Horší než Pán prstenů a lepší než Letopisy Narnie. Podle kritik jsem myslela, že to bude ještě horší, takže jsem moc zklamaná nebyla. Ocenit můžu hudbu a možná Jeremyho Ironse, který je pro postavu "učitele" jako stvořený. Film se však trošku utápí v klišé fantasy žánru, čemuž se nejde zas tak moc divit, vzhledem k tomu, že fantasy se teď stalo mezi filmaři více než oblíbeným a upřímně vymyslet něco nového není tak snadné. Hlavně začátek je dost zmatený a hlavní hrdina Eragon trochu postrádá kouzlo, které by diváka strhlo a motivovalo "držet mu palce"..

Dracula (1992)

Hm... po shlédnutí filmu jsem uvažovala, jestli tenhle Dracula je opravdu ten stejný Dracula od Stokera. Charaktery postav jsem totiž vůbec nepoznávala, což mě více než mrzelo a navíc mi chybělo to něco, co v knize tvořilo úchvatný příběh. Odhlédneme-li ale od předlohy, není film až tak špatný (kameře, kostýmům a tak dále se vlastně nedá celkem nic vytknout) a Gary Oldman opět předvádí jeden ze svých mimořádných výkonů.

Dracula 2000 (2000)

Bála jsem se, že to bude horší. I když.. některé scény a objasnění záhad zní poněkud komicky... Až se budete o víkendu nudit a poblíž bude mísa plná popcornu, klidně si tenhle film pusťte.

Swingtime (2007) (TV film)

Dobře natočený film, který umí překvapit i zaujmout skvělým příběhem i hereckými výkony (až na tu angličtinu :) )

Slzy slunce (2003)

Typické americké zachraňování bezbranných lidí ( i přes neuposlechnutí rozkazu) v mírně patetickém snímku s pár dobrými scénami a opět typickým americkým koncem... Pokud chcete vidět dobrý válečný film, koukněte se radši na "Černý jestřáb sestřelen", tomu se Slzy slunce nevyrovnají ani zdaleka...

Samaritánka (2004)

Hodně pěkně natočené komorní drama, se slušným scénářem a dobrými hereckými výkony. Střetává se zde naivní svět mladých dívek a krutá realita, snaha otce chránit čest své dcery... Pozoruhodný snímek, doporučuju..

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Ach jo, kde je ta stará dobrá Kriminálka Las Vegas? No, vlastně pořád sledujeme stejný styl vyšetřování, stejné metody, podobné zločiny, ale něco tady chybí. Vyšetřovací tým z Las Vegas totiž působil mnohem věrohodněji, sehraněji a sympatičtěji... Takže k Miami se stavím značně rozpačitě..