• Fantasy

Lásky čas (2013)

Vynikající film. Mám opravdu moc ráda tyto britské komedie (Lásku nebeskou nikdy nevynechám). Herci jsou naproto fantastičtí a přirození. Domhnall Gleeson je jeden z nejlepších herců mladé generace a určitě nás v budoucnosti ještě mockrát překvapí, tady se jeho výkonu nedá naprosto nic vytknout. Bill Nigty v nezvykle citlivé rovině bezchybný. Rachel McAdams příliš nemusím, ale tady se mi líbila. Rozhodně jsem tento film neviděla naposledy, naopak se k němu určitě zase brzy vrátím.

Ned Kelly (2003)

Průměrné mi přišlo v tomhle filmu všechno - herci, styl, kostýmy...všechno

Dokonalý únik (2009)

Docela zklamání, očekávala jsem více všeho - lepší herecké výkony, příběh i napětí. Myslím si, že mohlo být natočeno o mnoho lépe.

Moderní Popelka (2004)

Nemám ráda Hilary Duff, jinak by to bylo o hvězdičku víc. Jinak klasická americká romantická komedie, která se dá využít na zabití volného času a za týden už ani nevím, že jsem to viděla.

William a Kate (2011) (TV film)

Samozřejmě kýč, ale nic jiného jsem ani neočekávala. :-) Jako pohádka pěkné.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Já jsem moc spokojená. Amazing Spider-Man 2 je první film po hodně dlouhé době, na který jsem šla do kina a musím říct, že to rozhodně byla dobrá volba. Film se mi líbil od začátku až do konce. Zpracování vizuálních efektů sice moc nerozumím, ale z pohledu vyloženého začátečníka jsem byla unešená z propracovaných a zpomalovaných záběrů, které ještě skvěle dokreslovala podařená hudba Hanse Zimmera. Herecké výkony byly u všech na dobré úrovni (Andrew Garfield je pro mě jedním z nejnadanějších herců mladé generace Holywoodu a jeho výkon zde to jen dokazuje). Jediné co bych maličko vytkla je příliš dlouhá stopáž filmu, která by se dala tak o půl hoďky zkrátit, ale to se dá odpustit. Plný počet.

Let's Dance 3D (2010) odpad!

Normálně nebývám takhle přísná. Mám pochopení i pro nízkorozpočtové filmy z televizní produkce, pokud se mi příběh líbí, nemám problém dát vyšší hodnocení i na první pohled béčkovému filmu. Ale tohle se opravdu nedalo, příběh stupidní a předvídatelný od začátku až do konce, postavy nesympatické, taneční kreace nijak oslnivé, ovšem to co na tomhle filmu bylo nejhorší - ty dialogy. Rozhovory o ničem typu: všechno je možné, když tomu věříš, podané v takové formě, že mi to připomínalo čtení Bravíčka si scénárista skutečně mohl odpustit. Herecké výkony protagonistů ani nehodnotím, protože není co hodnotit. Nikdy více.

Temný rytíř (2008)

Naprosto brilantní,. Herecké výkony, hudba, efekty a nepřkonatelný Joker.