Matky na tahu (2016)

Škoda. Trailer vypadal skvěle a čekal jsem moderní osvěžující komedii a ne balík klasických filmových klišé. Některé scény byly dobré, ale to bohužel nezachrání celý film.

Rytíř pohárů (2015)

Jsme jako oblaka, nejsme? Přicházíme a odcházíme. Není nic takového jako věčnost.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Reálně asi na 4* (rozhodně by strašně pomohlo přidat na realističnosti hlavní postavy), ale díky Lubezkimu a jeho dlouhým záběrům bez střihu a krásnému prostředí bez digitálních efektů dávám o hvězdu více. Lituji ty, co se na to dívají v dvdscr a ne v kině.

Najděte mi hrdinu (2015) (seriál)

Slabší čtyři hvězdy a to jenom kvůli té multikulti masírce okolo.

Hráči (2015) (seriál)

Skvělý seriál na relaxaci! Sport, prachy, ženské, hlášky, The Rock....Ideální seriál na večer.

Méďa 2 (2015)

Skvělé! I druhý díl obsahuje spousty skvělých vtipů, u kterých brečíte smíchy. Je tam i spousta narážek na kulturní prostředí USA - herci, sportovci atd., takže ne každý to pochopí. Jsou tam samozřejmě i hluché místa, ale nemůžete očekávat, že budou celé dvě hodiny série gagů a vtípků...Takže moje doporučení: Běžte do kina, ať se můžete pobavit i s ostatními lidmi, protože je to mnohem zábavnější, než to sledovat sám doma u TV :-) Seth MacFarlane v jednom rozhovoru řekl, že původní verze měla přes 2 a půl hodiny a že již nevěděl, co z toho vyhodit...Přitom těch klišoidních scén tam bylo tolik, že kdyby je vynechal na celkovou stopáž 100 minut, tak by z toho byla nejlepší komedie posledních let.

Městečko Pines (2015) (seriál)

Konečně seriál, který i přináší odpovědi na vznesené otázky. Uč se, Loste.