Rychle a zběsile 7 (2015)

Film měl mít tak o 40 minut méně. Závěrečná rozlučka s Paulem velice nenásilná, dojemná a důstojná. R.I.P. Paul...

Železná srdce (2014)

Škoda té těžce přepálené závěrečné bitvy...Jinak by to bylo za 4*

Soudce (2014)

To by mě nenapadlo, že dva takoví herci jako jsou Robert Downey Jr a Robert Duvall budou hrát v rodinném dramatu typu citová vydíračka.

Jeden den (2011)

Napodobenina ságy "Before", ale s perfektními herci, jejichž postavy si oblíbíte a s radostí sledujete jejich vývin. Skvělá dialogová romantika.

Interstellar (2014)

Perfektní souhra vizuální, hudební, scénáristické a herecké stránky filmu v jeden dokonalý celek.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Skvělá jízda s největší hvězdnou akční partou co kdy byla, ale totálně zahozená minimálně půlhodina kvůli mladému týmu...A úplně zbytečně. Místo toho se mohl dát prostor všem hvězdám, které ve trojce jsou. Tohle byl scénaristicky opravdu špatný tah. Reálně na 4*, ale jelikož propad oproti dokonalé dvojce byl docela výrazný + Sly se odklonil od původni myšlenky dát starou partu dohromady a místo toho nám tu předhazuje mladé modely, dávám 3*.

Noe (2014)

Už vidím ty zklamané zástupy mainstreamových diváků, kteří si mysleli, že jdou na popcornový trikový megafilm typu Transformers a dostanou filozofické, komorní, přírodní drama (ale občas jsou tam i ty popcornové scény) , které ve vás vyvolá hodně rozporuplné pocity. Aronofsky se vydal správným směrem, ale bohužel se zasekl někde v polovině a už to nedotáhl do konce. Něco tomu prostě chybělo, možná menší přehnanost v některých věcech jako vzhled padlích andělů a kouzelné kamínky. A některé scény byly naprosto zbytečné. 70%

Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013)

Není to žádná totální pecka, ale Anchorman dvojka neurazí, určitě se několikrát zasmějete. Bohužel to ale nestačí na nějaké větší hodnocení. Oddechovka.