• Krátkometrážní

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Viděl jsem asi čtvrt hodiny a pak jsem usoudil, že jsem na to asi o 20 let starší než bych měl být.. V té době 23 let ;)

Cedulky (2008)

Ač mě jindy takovéhle slaďáky nechávají chladným, tak tady si nemůžu pomoct, abych neudělal vyjímku. Tohle je jeden z nejhezčích filmů, co jsem za posledních pár let viděl. Citlivě natočené o dvou lidech, kteří se mohli(?) klidně někde potkat. Mělo to vtip a super hudbu na pozadí. Poprvé po hooodně dlouhé době jsem se modlil, aby to neskončilo naprostým fiaskem:)

Dejte sbohem zvyklostem (2006)

Možná jsem čekal něco trochu víc.. Rozhodně jsem už viděl lepší krátkometrážní filmečky.

Dorm Life (2008) (seriál) odpad!

Viděl jsem jeden díl - něco slavili. Já když se setnu, tak mi to přijde taky děsně vtipný, ale to mám dvě promile.. Podruhé bych se na to za střízliva koukat nemohl

Smrtící Avalon (2001)

Bojové pasáže ve virtuální realitě byly parádní, ale jinak mohl film dopadnout i lépe. Z celého díla dýchá malý rozpočet. Celé to dopadlo vlastně zvláštně..

Stalker (1979)

Pravda, zfilmovaný Piknik u cesty jsem si představoval trochu jinak, ale po shlédnutí Stalkera už si ho jinak ani představovat nebudu. Výjimečný zážitek, na který do smrti nezapomenu!

Pošli to dál (2000)

Moc smutné. Ale o to krásnější. Pomohli byste taky někomu jen tak, aniž by vám z toho měl kápnout nějaký profit?

Vysloužilí lvi (2003)

Film, co mě dokonale překvapil. Nečekal jsem od toho žádný zázrak a ejhle: vyklubalo se z toho prima prázdninové dobrodružství. Jsem zvědav, jak se Osmentík popere s filmem v dospělosti, ale zatím mu to jde na výbornou.

Sladkých sedmnáct (2002)

Milý a příjemný film o dospívání. Franka Potente se vytáhla. Už pro mě není jen ta "běžící o život":)

Fakulta (1998)

Buď se dá udělat invaze vetřelců ve velkém (Den nezávislosti) nebo hezky potichu, zabírat území za územím. Na plné hodnocení to ale není, něco mi tam prostě chybělo..