Decibely lásky (2016)

Příběh žádný, tak že dějově nuda. Dávám dvě hvězdičky pouze za hudební doprovod. Celkově je to zklamání. Myslím si, že za tu dobu mohli přijít s nějakým příběhem. Času na to bylo dost. Dyť Discopříběh 2 byl natočený v roce 1991. Osobně bych taky angažoval některé další herce nebo herečky z Discopříběhu. Některé jsem nedávno viděl v telce a vypadají dobře, některé dokonce ještě zkrásněly.

Hard Contract (1969)

Jeden z méně známých filmů s Coburnem a zároveň méně akčním, než jsme u tohoto herce zvyklí.

Ostrov doktora Moreaua (1977)

Na přelomu 70-80-tých let jsem tenhle film viděl v kině a bylo to tenkrát něco nového, průkopnického v tomhle žánru. Širokoúhlý obraz a kvalitní zvuk dodal dobrou atmosféru. Ten film jsem si dlouho pamatoval. Proto hodnotím, jak hodnotím.

Jean Gabin osobně (2006)

Pan herec, i když herectví bral jako placený "vedlejšák", ze kterého žil. I jeho poslední film byl skvělý.

Šéfe, jsem v tom! (2009)

Já nevím jak ostatní, ale já se docela bavil. A nejlepší byl konec, kdy to cele prasklo v nejméně vhodný okamžik.

Ruka mrtvého muže (2008) (TV film)

Na televizní film docela slušný western i když v něm trochu více brutálně upřednostňovaná výstavba železnice, kterou však ve filmu ani neuvidíme. Casper Van Dien dobrý a celkem obstojně tam hraje i Ernest Borgnine v té době ve svých neuvěřitelných jedna devadesátí létech.

Jak vykrást banku (1964)

Jedna už z těch top komedií s Louis de Funèsem s dabingem imitátora. Mně se dabing pana Faltuse líbil. Nedovedu si představit, který z imitátorů by to udělal lépe. V každém případě předčil dabing pana Krampola, který se spíše hodí k Belmondovi i pana Lábuse, který se snažil nahradit Františka Filipovského, leč marně.

Třetí princ (1982)

Na této pohádce je zajímavé, že čím víc krát jsem ji viděl, tím mi připadá lepší a lepší . Možná je to trošku složitějším dějem, ale to není vůbec na závadu.

Pád Třetí říše (2004)

Jsem rád, že tenhle film byl natočen, protože filmů o smrti Adolfa Hitlera bylo natočeno mnoho. O jejich objektivitě by se však dalo mnohdy pochybovat. Ale tento jediný film byl natočen podle svědectví jeho nejbližší pracovnice, která byla přítomná v jeho blízkosti až do konce, a která po mnoha létech mlčení se rozhodla promluvit.