Road Trip: Pivní pong (2009)

Pořád to samé dokola, aspoň, že jsou tam jako obvykle pěkné ženské:), sice až moc navybírané "štetk*", to už je klasika u takových filmů.

Výprava do bažin: Tygři (2005)

Pěkně natočený dokument ale chtělo to více akce, nedávno jsem viděl great migration z edice Nature's Most Amazing Events(2009) a to se s tím nedá porovnat, jedná se sice o lvi..ale i tak, uplně jiná úroveň.

Hanebný pancharti (2009)

Největší kurv* nárež letošního filmového roku! Tarantino strikes back! Tarantinovsky neTarantinovský film. Jak je u jeho filmů zvykem, tak jsem očekával dialogy na úroni, vytříbený hudební doprovod a pořádný krvavý nášup. První dvě části se mě splnily. Dialogy jsou opravdu perfektní, chvíli vážnou konverzaci střídají výbuchy smíchu, posléze rychlý návrat k vážnosti. Hudbou Tarantino nezklamal, jeho klasika, má nesmírný cit pro výběr hudby. Čekal jsem, že po Kill Billovi nám Tarantino naservíruje další nehoráznou krvavou řež, nestalo se tak, což ověm nemění nic na to, že se jedná o jedno z největších prekvapení posledních let. Největším překvapením celého večera je herec Christoph Waltz a jeho role, plukovníka "Lovce židů", bylo vidět, že ten herec to má opravdu rád, užíval si to a BOŽSKY, celé to jeho vyslíchání s lehkostí a s bravurou...bravo! Tarantino z něho vytvořil inteligentní monstrum, uvěřitelné, kdybych toho herce potkal na ulici, tak si ho nepředstavím jako herce, ale jako plukovníka SS. Brad Pitt nezklamal, hlavně jeho italština xD, myslím si, že hláška "And I want my scalps" byla už od traileru dosti populární, díky filmu, už bude legendární. Škoda, že Basterdi, jako stupinka nedostali více prostoru, třeba ještě nejakou menší akci navíc, třeba nás Tarantino překvapí v DC. Hlavně teda po príběhové lince Tarantino nezklamal, krásné dějové zvraty, každou chvíli je vše uplně jinak. Suprově jsem se bavil! Lépe bych svých 99 kč nedokázal využít.

Dolryeochagi (2004)

Nadprůměrně zábavný sportovní snímek, náramně jsem se bavil.

Megažralok vs. obří chobotnice (2009)

Kdybych měl být objektivní, tak dám odpad, protože nic nižšího už nejde. Ale když uvážím, že tento film je směrován na VHS/DVD a ne na velká plátna....námět je určitě zajímavý.....ale provedení, triky? jestli se o nějakých dá mluvit...herci? hrají totálně toporně, všechno je tak rozkouskované, rychle sestřihané, jak podomácku na koleně. Jedna hvezdička za tu pěknou maminu co tam hraje tu hlavní hrdinku...škoda ztráveného času.

Gran Torino (2008)

Hodně dlouho jsem se dokopával k tomuto filmu, nevím proč, ač mám Clinta jako herce i jako režiséra moc rád. Dostal jsem se k filmu v přestávce mezi učením ke státnicím a musím říct, že ten film mě opravdu vzal. Estwood je stále pan herec, takový tvrďáci mu sedí. Po dlouhé době film, který nepotřebuje stomilionový rozpočet, spoustu udělátek a hejblátek, který stál za to, na plátně se odehrává krásné divadlo. Obyčejný, chytlavý příběh ze sousedství byl opravdu strhující.

Králové ro(c)ku (2006)

Jack Black opět v dalším kulervoucím rockovém nážeru xD Nemůžu jinak než za plných, i když je to totální ujetina xD

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Na začátek bych chtel říci, že svět čar a kouzel Pottera mám moc rád, netrpělivě jsem čekal nový díl. Z trailerů jsem byl nabuzen, natěšen na vynikající akci...hodně akce. Ale opak je pravdou, Pottera bohužel potkalo, to co už pár filmů před ním, nabušené trailery a skutek utek. Překousl jsem i ten zajebaný český dabing, kdy jsem se zařekl, že v životě nepůjdu na film v českém dabingu, ale u Pottera to překousnu, i když v porovnání s originálem je český dabing totální SRAČKA, nikdy VÍCE!!!!!! (buhužel jsem to porušil u posledního dvou dílu a TS3). Zpět k filmu, místy má film opravdu nervy drásající nádech ( tak povedený začátek už ani nepamatuji, peklo!, bohužel se film potom jako kdyby "sekne") a atmosféru (dvě brutální lekací scény, tento film už není pro menší publikum), která zachraňuje celý film, který je prakticky roztahaný a nechci říct uplně nudný, nebo zdlouhavý...ale není to prostě ono. Romantické muchlovací scény?, to si opravdu mohli odpustit, filmu jenom škodí, než aby prospělo. Akce je tam opravdu málo, což o to, je sice povedená, ale krátká většinou. Hudba je na úrovni, jako obvykle. No, sečteno a podtrželo, v posledním Potterovi jsem se zklamal...snad to zachrání poslední dvoj-díl. Vězeň z Azkabanu zůstává stále nepřekonán. // Tak v angličtině určitě lepší zážitek, vidět to hned v kině v originále a ne v shit českém dabingu pro mimina, tak by to bylo možná za pět.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Pojeba** CR distributoři a jejich zajeban* přístup, debilní dabing, radši tento film uvidím na mobilu a v originále, než to viděť v dabingu v kině. Konečně se můžu pustit do ohodnocení pokračování jednoho z největších popkorňáků poslední doby. Pokračování je velkolepější, obrovský nášup nových autobotů, od začátku po konec filmu se jen střílí, Bay nasadil hodně vysokou laťku a dokázal ji udržet po celý film. Čistých 5 to není, ale jedná se určite o nehoráznou akční jízdu, kterou si snad každý užije. Osobně mě první díl sedl více.