Rocker (2008)

Husté překvapení, to jsem nečekal, že se budu tak bavit, očekával sem nějakou slátatinu a místo toho jsem dostal zábavnou rockovou jízdu.

Sexy party 3: Prvák (2009)

Další z řady komedií pro mladší generaci, která má ovšem pár docela dobrých scén, které mají opravdu nápad. Objevu se zde více nahotiny, asi po vzoru posledních prcicěk, opět září kompars=navybírané "dámy". Velmi otravná pro mě byla ta milostná linka...asi nezbytná no..

Street Fighter: Legenda z Hong Kongu (2009)

Čekal jsem lepší film, herecké obsazení dávalo docela slušnou naději, že by z toho mohlo vzejít něco víc xD ale nevzešlo. Průměrné akční Béčko, kde se střílí, mlátí a pár věcí vybuchne. Nejvíce mě potěšila choreografie bojových scén, v tom má prsty určitě nějaký šikovný šikmooký.

Noc v muzeu 2 (2009)

První díl se mě zdál lepší ale už si ho moc nepamatuji, tak hodnotím bez porovnání:) Fackující opice byly nejlepší xD

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Hustý nářez, ty hlášky co tam Charlie chrlí xD

Terminator Salvation (2009)

Bla bla bla...polibte mě laskavě..., tady ty dvoj, troj hvězdičkové hodnocení! Povedený začátek nové Terminátoří generace, film napumpovaný akcí, adrenalinem a napětím, co víc si přát. Nevím, kdo, co od toho čekal, jako jestli dalšího Terminátora ala Cameron? Pokud ano (tak asi spadl z jahody), bylo velmi najivní, McG je klipař, už u Andílků potvrdil, že akční filmy umí. (počátek nové Terminátoří éry, která už nemá s božským Arniem nic společného). Sice se z Terminátora stal příjemný popkorňák ale to si obecenstvo žádá ne?:)

Nebezpečný svědek (2008)

Průměrně vyprávěný gangsterský film s pár nadprůměrnýma akčníma scénama.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Nářezově akční pre-quel k x-menům se řádně povedl, očekávání velké akce z trailerů se naplnilo, film je našlapaný parádní akcí. Našlapaný super mutantama s ještě suprovějšíma schopnostma, těšil jsem se moc jakého dalšího nám naservírují. Rosomák mě chytl za pačesy, pořádně:) Od začátku až po konec jsem se bavil, Rosomák pořád do někoho bušil:) Milé překvapení letošního roku, parádní popkorňáček. Úvodní vojenská pasáž mě zavrtala do sedačky.

International (2009)

Hodně ukecané drama ze zajímavého prostředí vysokých bankovních kruhů a světových tajných služeb. Filmu nechybí chvíle napětí, moment překvapení, sice až na jednu dost dobrou přestřelku se tam jenom kecá, což nemění nic na tom, že jsem se bavil. Výtečný Owen.