Volavka (2022) (seriál)

Tak to byla divadelní hra. Pěkná nuda. Hovadina to byla v tom, jak tam měli takovýhle magoři v tom nejtvrdším vězení přístup ke všemu. Dozorci se mezi trestanci pohybovali jak mezi učni na intru. To autentičnost filmu schazovalo o 90 procent. Ale příběh to byl zajímavý a Taron je dobrej herec, podle mého v kusu. Myslím si, že to měl být jen film. Nemůžu si pomoct.

Spodina (1979)

Tak určitým způsobem veliký respect k hrdinovi. Ale je to zoufalství člověka i všech uzúčastněných.

Banda (2019) (seriál)

Žádnej šlágr. Morálně špatně. Žádná dobrá strana. V půlce druhýho dílu pochopeno.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Fascinují mě příběhy samotné. Neskutečné vyprávění. Parádní zápletky.

Návrh (2009)

Příjemný fil, celkem ze začátku neurotický. Ale pěkně se to překlopilo.

Národní házená (2022) (seriál)

Tak mi je líto, že nevěděli, jestli to bude sociální drama, nebo sportovní komedie. Není to nic. A je to přesně tak, jako ten vztah toho pedofila - Horsta (myslím jen roli). Zoufalé. Moc zoufalé. Ty dialogy nemají šťávu.

Thomas Bells (2022) odpad!

To nepovedlo. To bylo takl neuvěřitelně špatný, že to je konec světa. Ale proč? Protože tomu se nedalo věřit.

Nicky Larson: Agent amatér (2018)

To bylo pěkně natočený. Jsem v šoku, že se to opravdu dá. Měli by jít na školení do Francie ti naši tvůrci komedíí.

Furioza (2020)

2 hodiny 20 minut. A nevím nic. Bojové scény k smíchu. Kde na brali invence. Sportovat, "fandit", rvát se ( vždyť po takovým boji museli být na dva měsíce mimo normální fungování), kšeftovat ... . Děbilovina.

Jack Reacher (2022) (seriál)

Film byl lepší. Seriál taky. Aha? Tak jak to je?