Black Space (2020) (seriál)

Sledujeme na NETFLIXU. A je to moc příjemné sledování. Díly utíkají jak po másle a nemají chybu. Postavy nečitelné, v tom smyslu,že nemáme tucha, kdo by t mohl spáchat. Což je velmi příjemné napětí. Až na konci 6-tého dílu se odvažujeme vynést rozuzlení zápletky. Tak jsme zvědavý, jak to bude ve skutečnosti. Za nás, mě a manžulu, plný počet.

Divoký je vítr (2022)

90 minut času by tomu velice prospělo. Proč to stále tak zbytečně natahujou?

Mimořádná událost (2022)

Mě se to ohromně líbilo. Bylo to vtipný, mělo to nápad. Sice pravda, připadá mi to jako nanečisto - to znamená, že kdyby to natáčeli po druhé, bylo by to jednou tak lepší. Myslím si, že české komedie mají vtip, až když se vypilují. Režiséři by na to měli pamatovat a velmi intenzivně to zkoušet a zkoušet, než to pustí do světa. To se týká všech komedií. Mrkněte na "Nejistá sezóna". Tam je to krásně přivedené k dokonalosti.

Chicagský tribunál (2020)

Vůbec jsem nechápal, co se odehrávalo. Bylo to velmi silné drama. Rozhodně jsem to neviděl naposled.

Životní trefa (2022)

ukázalo mi to vnitřek NBA. Je to zajímavé, jsou v tom prachy, takže i zlo, ale i naděje a důvěra a vytrvalost. Pěkný film. Líbil se mi Sandler jako skaut. Pěkně to zahrál.

Mary a Max (2009)

Nádherné vyprávění příběhu o pozitivních věcěch i o věcech, které nás trápí nebo se jich bojíme.

Super-Blb (2022)

Dávám pět za trapnost.

Elvis (2022)

Tak u mě to předčilo veškeré očekávání. Přeto je to film "jednou a dost". A chci říct, že mi bylo z toho filmu smutno. Jinak to bylo moc pěkně natočený. Střih, hudba, kamera, kostými, a černoši. Ti byli úplně famózní.