Bratři (2023)

Takže co. NIc. Nemám názor.

Oppenheimer (2023)

Složitý příběh pro mne. Na to pustit si to podruhé moc dlouhé.

Podruhé mě neoklameš - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Divné. Moc se mi to nelíbilo. Manžule ano. Tak buď se mi to zalíbí nebo budu trpět. Asi je to debilně natčený.

Pes (2022)

Mě to s manžulou moc bavilo. Bylo to klidné, svižné a celkově se to neslo na vlně pohody. Nechápu ty tři hvězdy. Co recenzenti očekávají. Vždyť zvládnout vztah s někým, ať je to zvíře nebo člověk, je vždycky o moralitě. A vždy to bude mít to aróma. To všichni čekají, že jdou na film o psu a jeho novém pánu, a dopadne to tak, že pes uteče a už se nikdy nevrátí? Byl to velmi pěkný film, krásně vyprávěný příběh.

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Pan režisér světového formátu by si měl vzít k srdci to, že doba pokračila a vše jede velmi rychle. Velmi rychle. A není to díky drogám, ale díky sociálním sítím. 5 až 15 vteřinová videa skazili naše soustředění a schopnost sedět v klidu přes tři hodiny. I když to to byl moc pěkný film a ukázal historii USA, tak to bylo debilně dlouhý.  To se měl vrhnout na seriál.  A měl by úspěch X-krát větší.

Milé dítě (2023) (seriál)

Celkem psycho, celkem napínák. Nutí dedukovat a anylyzovat, což není špatné. Takže je to velmi dobré.

Zabiják (2023)

Nebavilo. Nuda. Zdlouhavé, bez nápadu, bez myšlenky. Nic cefektního.

Obchodníci s bolestí (2023)

Nechápu to hodnocení ostatních. Vždyť to bylo velmi perfektní - zpracované téma, představení problému, svižné tempo, skvělý herci (hůavně Emily). Ano, bylo to klouzání popovrchu, ale stejně to bylo super.

Ještěr (2023)

Řekl bych, že kameraman trpí úchylkou na zrcadla. Detektvka celkem podařená.

Vigil (2021) (seriál)

To bylo hodně skvělý. Napínák.