• Krátkometrážní

Mikulášovy patálie (2009)

Hrozná stylizace, ubohý děj, dementní postavy a umělý nesympatický scénář. Nudil jsem se po celou dobu, nezasmál se ani jednou a místo fungujicích vtipů jsem se cítil trapně nad tímhle paskvilem. 35%

Zátoka (2009)

Krutá a smutná pravda o lidské nenasytnosti nám byla vržena přímo před oči. Obrovské množství delfínů určených na porážku obsahuje rtuť, která se dostane jejich masem do jídla a konzumenti o tom nic neví díky zamlčovacího koloběhu mediálního systému.

Dogma (1999)

Další zhlédnutou Smithovku si můžu odškrtnout z jeho filmografie. V jeho kariéře slušný standart, celkově určitě nadprůměr. Dogma se pyšní obsáhlejším hereckým obsazením, které je zasazeno do příběhu, které nám už na začátku poví že se nemá brát vážně. Jinak to totiž ani nejde. V průběhu jsem se sice zasmál maximálně jednou, snímek však bylo příjemné sledovat a nuda se naštěstí nedostavila.

Na hraně temnoty (2010)

Nudná podívaná, ve které je snad vše odfláknuté. Od příběhu, kompletní scénáristické a akční stránky počínaje, po nevýraznou režii konče. Alespoň na Gibsona se dá koukat, bohužel po čase stejně omrzí.

V podzemí Třetí říše (2004)

Velice působivý dokument o různých podzemních továrnách, ve kterém jsem se dozvěděl mnoho zajímavých informací.

The Collector (2009)

Tento horor jsem si sehnal protože byl celkem vychvalován ale je to zase jeden z té hromady vyvražďovaček bez atmosféry, logického děje, postavy mi jsou naprosto ukradený a nuda mi neustále problikávala před očima.

Legie (2010)

První půle je ještě koukatelná, druhá už je jasný odpad!

Bez soucitu (2010)

Pierre Morel - do třetice všeho špatného. Klasický klišovitý podprůměrný příběh který nedrží pohromadě a sází jen na hlášky Johna Travolty. Akce není stylová jako v kurýru a Travolta není Statham.

Rec 2 (2009)

Po zhlédnutí prvního dílu přišlo celkem zklamání a tak jsem se původně nechtěl podívat ani na toto pokračování. Kdyby mi tento druhý díl nebyl doporučen, možná by se tak i stalo a to bych špatně udělal. Je zajímavé že dvojka vznikla od těch stejných tvůrců a přesto je trochu jiná. Zatímco jednička si na horor jenom hrála, postrádala větší atmosféru či napětí, dvojka jako horor funguje a ty neduhy vypilovala na lepší úroveň. 65%

Lesní duch (1981)

Tak tohle byla kravina bez napětí a atmosféry. Stupidní scénář, herci, démoni. Omluva není ani rok výroby, ve kterém vznikly daleko lepší kousky. [4/10] (Renaissance) (Barevný /// Produkce: Robert G. Tapert /// Scénář: Sam Raimi /// Kamera: Tim Philo /// Hudba: Joseph LoDuca) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE]