Chlap na střídačku (2020)

Podobný pocit jako u rok mladšího Zbožňovaného. Ten konec mi sice přišel trochu spíchlý narychlo , ale jinak jsem se bavil. Rád bych viděl originál s mým oblíbencem D.Bourdonem . Ale má francoužština zahrnuje cca 10 slovíček , takže bych si to náležitě nevychutnal . Každopádně zde to J .Langmajer docela dal a obě hlavní ženské role byly správně "nesympatické!.

Aurora (2019)

Na první místo bych dal romantický , pak drama a komedie to byla asi ze všeho nejmíň. Strejda se zase nechal nachytat . Vytěžit z námětu se dalo tedy opravdu mnohem víc. Nejsem hospodyňka a nežehlím , takže za mě spíš nic moc.

KOndoMEDIE (2001)

Jako do stehen sem se při tom neplácal , ale ani jsem neusínal , nicméně je to ten druh na nedělní odpoledne , když je člověk línej něco někde jiného  hledat , či vůbec něco dělat.

Bunkr smrti (2008)

1čka je z trilogie jasně nejslabší . 50 minut se čeká , než se něco vůbec začne dít . To 2 je oproti tomu umělecký majstrštyk.

Hlubina (2002)

Další 1 a půlhodina ponorkování za II. světové , tentokrát s trochou mysteriozního nádechu a u strejdy opět velká spokojenost.

438 dní (2019)

Dostali se hoši i trochu vlastní blbostí do pěkné polízanice. Naštěstí jejich diplomacie fungovala , takže to odnesli "jen" 14 měsíci v etiopském lochu. Oproti plánovaným 11 letům to vlastně byla jen  taková epizodka.

Já, Earl a holka na umření (2015)

Taka takovýhle prvoplánovitý dojáky si prosimtě příště kamaráde nech pro sebe a nikomu to nedoporučuj. Prvních 20 minut vypadalo slibně , ale pak , no to mi s tim jděte k šípku , ble.

Noc na Karlštejně (1973)

Typická 5hvězda. I když , zkusil sem si to představit bez Cyperského krále Waldemara ehm Petra . .to by pak bylo někde jinde. Dal jsem to hned podruhé a na necelé hodině a půl prostě pan Podskalský vyšvihl geniální záležitost.

Bezhlavý jezdec (2007)

Než začal pan Ferrante točit 1 Sharkanado za druhým, tak si v Rumunsku vyšvihnul tenhle malý horůrek. Sympatické je tempo a hlavně nebál se začít s 1. mordíky už pěkně za světla . Na tmu umí počkat každý trouba. Pohodová 1hubka.