Přepadení 13. okrsku (2005)

Velke zklamani proti originalu! Ethan slaby jak letni vanek a ja se na to tak tesil, ze uvidim po letech poradny akcni film - me cekani pokracuje stejne nastavovane jako zaver tohoto bijaku. A to ten trailer vypadal tak super! ;[[

Sin City - město hříchu (2005)

Jako kazdy povidkovy film nevyrovnane. Precizni adaptace komixu, kde je dobre, ze si s sebou vzali Millera a spatne, ze jim tam jeste seKndoval Tarantino. Po vizulani strance opravdu neni co vytkout. Prvni Trubkova povidka byla super az sem se zacal bat, ze to tak bude pokracovat i nadale. Ale nastesti s druhou Artusovskou uz to jde s kopce - nezachrani to ani vynikajici DelToro a konecne nesmrtelny Williz ve treti tomu uz dava radne na prdel.Jedna uvaha na zaver - jaka by byla asi financni rozvaha, kdyby z toho udelali PORADNY animak - nemuselo by se platit vsem tem starz, ale investovalo by se kvalitnich remeslniku, co by to pekne nacmarali, baby by tam byly opravdu sexy a vsichni kluci kwrdi jak jiz zminovani Trubka nebo Ben. HeavyMetal nebyl ani timto pokusem prekonan.... skoda

Rukojmí (2005)

Wiliz strikez back! ;]] Tentokrat ale nechava prolezat klimatizaci mladsi rocniky a soustreduje se na "psychologii" sve postavy ;] Prumer, ktery bohuzel nicim neprekvapi a kteremu chybi humor, coz je velka chyba. Smichejme trochu Ukrytu s Cellularem a Smrtonosnou pasti, okorenme Masonem, zalejme SWATem a mame hotovo.

Toxický mstitel (1984)

Prvni ze serie hocha s cisticim mopem. Zabava na urovni znalcu druhe ligy okorenena nekolika kool dialogy se jiste nesetka s obdivem mezi priznivci Hranolku a Koly

Team America: Světovej policajt (2004)

Dve dobre sceny - blici a kamasutrova + exceletne hrajici Damon kultovni film neudelaj,i ale jesli si chcete odpocinout a plivnout si na ubohy emericky system, urcite se vam to bude libit

Letec (2004)

Prumer, ktery se opovazuje vyhravat Oskary ;[[ Ale takoych filmu je bohuzel v posledni dobe cim dal vic. Navic je stopaz opravdu ale opravdu za hranici unosne divatelnosti. Tak mi to prijde ze strihacum amici malo plati, protoze spostu zbytecnych scen nevyhodi ;]] a jeste jim zbyde dost odpadu, aby ho natlacili do tzv. bonus DVD scenes. Ta paralela s Howardovym originalnim filmem je pozoruhodna ;]]

Ve stínu upíra (2000)

Koncert mych zapornych oblibencu v kulisach meho oblibeneho zanru. Bohuzel retro a prvni ctvrtinu 20.stoleti nemam rad, takze to docela kazi celkovy dojem z jinak velmi slusneho filmu.

Johnny English (2003) odpad!

Dalsi z ubohych pokusu Atkinsona pohnout mou branici. A stejne jako 90% predcazejicich neuspesnych. Jesteze aspon Malkovich tam odvedl standartniho zapornaka ;]

Deník Bridget Jonesové (2001) odpad!

Film o zene pro zeny. My machos si radsi zapalime doutnik s neprotrepanym. Potrat nejvetsiho sovjetu, ktery se dokonce dockal pokracovani. Hruuza!

Chicago (2002) odpad!

Nedivatelna z{p}ivana nuda ;]] sledovatelna snad jenom pod vlivem tvrdych drog. Bohuzel muj dvorni dealer mel zrovna nedostatek, takze jsem druhou pulku filmu musel vypustit. Ale jestli byla stejne "dobra" jako ta prvni, tak to teda pojd na me z boku... ;]] Hruza!