Poloprofesionál (2008)

Tak tentokrát to odnesl basketball, jedinný důvod proč sem se na film díval. Je pravda, že pár vtipů se povedlo, ale bylo jich zatraceně málo. Důvod proč nedám jednu *? Ferrellův styl házení šestek alá babička byl úžasnej. A to jak světlo světa spatřil Alley Oop taky.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Peklo na Zemi je pro mě jedinečným filmem. Je to jedinný film s vtipy založenými na prdění, který sem dokoukal. A co víc, dokonce se u něho královsky bavil. A ostatní vulgarismy? Ty prostě k South Parku patří.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Dnes už na South Park moc nekoukám, ale dřív mi neutekl ani jedinný díl. A proč? Protože: Všechny postavy a události jsou vymyšlené, v pořadu padají sprostá slova, proto by se na něj neměl nikdo dívat!!!!!. :)

Pravdivá romance (1993)

Celý film sem čekal kdy se objeví Kilmer a on si s ním přitom Slater povídá na záchodě :) Jinak docela solidní akční film, nejsem moc fanoušek Tarantina, takže mě neuchvátil, ale najedno podívání super. Jinak hudba byla dobrá, stejně tak závěrečná přestřelka a i některé dialogy. A zhulenej Pitt byl skvělej :) Navíc jak tři * to ale nevidím

Interview (2007)

Konečně film ve kterém sem si naplno užil herectví Steva Buscemiho. Byl to právě on v hlavní roli, kvůli komu jsem byl na film už dlouho zvědav. I Sienna Miller hraje dobře a tak sem se dočkal zajímavého drama se skvělým scénářem. Vzájemné obelhávání hlavní dvojice bylo vynikající.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Poté co jsem viděl trailer sem byl zvědav, jestli tvůrci nevyplincali všechny nápady na něj, naštěstí mě nezklamali a dočkal jsem se nadprůměrného fantasy s opravdu nepříjemnou ponurou atmosférou. Právě pak absence teplých barev a všudy přítomná mlha na mě opravdu dokázaly zapůsobit. Příběh je solidní a hlavní hrdinové vypadají dobře. Trošku mi vadil dabing Zhadoby, ale rusky jeho hlas nezní o moc jinak. Dalším velkým plusem pro mě byla hudba, opravdu se povedla. Několika scénám, jako třeba vzpomínce na otroctví pak přídala na působivosti. Trošku mě zklamalo posledních pár minut. Původně jsem to viděl na 4 *, ale zajímavých fantasy je bohužel po čertech málo takže klidně jednu přidám.

Dr. House (2004) (seriál)

Sice je velká většina dílů na jedno brdo. Objeví se pacient u kterého nikdo neví co mu je, pak se léčí na špatnou chorobu a nakonec House, nebo občas některý z členů jeho týmu, zjistí čirou náhodou, jak pacienta uzdravit. Přesto je Dr. House můj nejoblíbenější seriál a to zejména díky famóznímu Hugh Lauriemu a jeho nezapomenutelným kouskům.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Zde už del Toro nechal plně projevit svou fantazii a tak jsem si užil celou řadu všelijakých potvor. Princ Nuada i jeho sestra se mi moc líbila a celý konec se opravdu povedl. No a opitý Abe přiznávající Hellboy, že se zamiloval je super.

Hellboy (2004)

Hellboy je můj oblíbený komiksový hrdina a Guillermo del Toro jeden z mých top režisérů. Ve filmu sice plně nerozvinul svou fantasii ale to mi vůbec nevadilo. Přesto jsou záporaci fajn a Karel Roden si svou roli doslova užívá. No a Ron Perlman? On je asi ten hlavní důvod proč jsem si Červenýho tak oblíbil. Scéna, při které se pěstí probouchá až k Liz aby jí zachránil před potvorama je skvělá.

Ghost Rider (2007)

Ta "skvělá" hořící lebka Ghost Rider si víc jak 1* nezaslouží.