Láska je všude kolem nás. A to platí i po třinácti letech, kdy se opět setkáváme s oblíbenými hrdiny z dnes již kultovního filmu Láska nebeská. Tentokrát ne o Vánocích, ale na podporu charitativní akce Red Nose Day ve Velké Británii. (vandr)

Catchless

Pre mňa skvelé, atmosféru to malo presne ako pôvodná verzia a to že tam boli rovnaké situácie, ale zasadené do súčasnosti s miernou obmenou bolo super. Hlavne časť s Billym a ten predavač boli vtipní. Škoda, že tam už nemohol byť Allan Rickman, bez neho to nebolo ono...za mňa plný počet *, aj ma to rozplakalo. Bolo to ako vidieť starých známych po rokoch. ()

Baik

shledani ,,hrdinu,, po 14letech, je to prijemnych 15minut. Skoda jen ze to neni natoceno jako plnohodnotny fiům.. ()

DavidAAAA

Trošku zklamání, ale přesto velice milý návrat k Lásce nebeské. Herci zestárli, Hugh Grant je docela v průseru, ale jinak částečně velmi pěkné a milé, pouze scéna s Atkinsonem je nudná. Každopádně, potěšilo, i oči mi na chvíli zvlhly. ()

proud.loser7

Recyklace nejznámějších momentu z původního filmu, které bohužel moc nepobaví. Ale oceňuji seskupení (skoro) všech herců, díky kterým vás zaplaví vlna nostalgie ()

jinyHonza

Odpouštím červené nosy!!! Jo, tohle je přesně to,co jsem chtěl vědět - jak to šlo dál. Rowan Atkinson - boží! Jen prosím o radu - kterou z těch metel že si to vzal Andrew Lincoln? ()

KcarlosK

Nepřáli jste si vždycky vědět, jak to s hrdiny bylo za pár let? Jestli žili šťastně až do smrti? Tak tady to máte. Pěkná nostalgická vzpomínka na jedinečný film. ()

007hanka

Škoda že jsem to nezarazila sotva Hugh domluvil, pak by to bylo příjemné ohlédnutí za nejlépe načasovaným filmem mého života. A tak si ho nenechám znechutit a budu dělat, že jsem ten konec neviděla... ()

JenTR

Tak asi všichni nějak citíme, že překonat ten film moc nejde. Bylo sympatické znovu vidět ty charaktery, ale humoru ubylo a bylo to přílíš krátké. Mohli si dát více záležet, ale chápu, že by to stálo peníze, není snadné sehnat všechny protagonisty a hlavně šlo o to, vydělat peníze pro dobrou věc. A zklamalo mě, že Keira byla pořád s tím svým :D ()