Pojď si hrát

• USA Come Play (více)

Osamělý klučina si najde kamaráda přes tablet, bez kterého nedá ani ránu. Tenhle záhadný tvor s ním ale má dost nekalé úmysly. (Netflix)

Honzeek95

Na tento typ hororu by měli dávat patent. Přijde mi totiž, že v podobném duchu se nese doslova většina amerických hororů. Vždy se jedná o hlavní postavu, často dítě nebo člověka, kterému se v životě stalo něco zlého či trpí nějakým postižením. Tomuto člověku z nějakého důvodu vstoupí do života něco divného a strašidelného, co jeho okolí zprvu nechápe (zpravidla se jedná o zjevování nadpřirozené bytosti), poté to ale postihne i toto okolí. Během toku času se postupně zjišťuje původ a podstata této nadpřirozené bytosti, přičemž je důležité, aby bytost byla odhalována postupně, aby byl v divákovi vypěstován pořádný "xenofobní" strach. Do toho se přidávají lekačky. Příběh končí tak, že tato bytost zmizí, většinou jsou i nějaké oběti z plejády hlavních postav. Nemohu hodnotit lépe než 3*, protože podobných hororů jsem viděl již nepočítaně a tento oproti nim v ničem nevynikal. ()

Flopik

Rozhodne to nie je nič nové, skoro presná kopírka nedávneho Z( ktorý mne vôbec nesadol) ale ak vám to nebude vadiť tak podľa mňa celkom solídny priemer. Herci hrajú dobre, potešia aj občasné lačky ktoré niekedy vyjdu. Príbeh je jasný , Larry chce kamoša a rodičia musia ochrániť svoje dieťa. Škoda že Larry nevyzeral lepšie a hlavne že celý sa nám ukázal len trochu na konci. Zato koniec bol celkom pekný. U mňa za 3* a pozretím určite nič nestratíte, no báť sa však nebudete. ()

warrenur

Ocakavane jumpscary a x-krat ohraty scenar. Herectvo ujde, avsak nic hviezdne necakajte. Silno predvidatelne. Ak mate na vyber vyplnit cas niecim inym, urobte to. 40% ()

xavierr13

Trailer vyzeral dobre, tak som sa pripútal a dal mu dve hodiny svojho života.A som rád, že som to urobil. Prírastok, vďaka ktorému som konečne videl Larryho, stálo za to a bolo to úprimne strašidelné. Mal som zopár dobrých okamihov, keď som mal husiu kožu ale nikdy som sa nebál, ako povedali iní.Trochu som dúfal, že sa príbeh bude uberať iným smerom, ako to bolo,dúfal som,že Larry bol naozaj nepochopený,ale som spokojný s koncom,aj keď trochu predvídateľným bolo to dosť smutné takže ak máte slabé miesto,odporúčal by som mať nablízku vreckovku. ()

FeriusParfax

Tak konečně horor u kterého jsem se vůbec nebála. A to jsem se dívala v noci. Tihle bubáci a divny monstra strach vůbec nenaháni. Bylo tu dost šancí na solidní lekačku, kterou ale tvůrci neproměnili. A tak jste celou dobu jen koukali, jak nějakej vyhublej netvor krouží kolem němého chlapce. Zdá se mi dost vtipné a zbytečné do žánru, jako je horor dávat jakékoliv poselství (tady konkrétně nabádají, ať pořád necivíme do obrazovek). Celou dobu se to tak jaksi vleklo a nic se nedělo. Postavy taky nebyly úplně sympatické. Konec byl ale vcelku příjemný. ()

helraiser

Pěkný dětský horor s povedeným bubákem který je koukatelný snad pro všechny. Já se bavil dobře a mělo to i dobrej nápad. Svoji úlohu to splní a vzhledem k tomu, že se jedná v podstatě o dětský horor, tak nemůžeme čekat hororové orgie, ale lehké strašeníčko, kterého tu je tak akorát. Bavilo. ()

Rockerman

Jako dětský horor to neobstojí, protože některé scény (v budce hlídače parkoviště a jiné) byly spíš pro dospělé diváky a být ve věku chlapců, kteří tu hrají a díval se na tento horor, nevím nevím jaké by bylo mé spaní. Za poměrně zajímavě vyřešený problém vyhledání Larryho kamaráda dávám hvězdu navíc. ()

Najt

Kupodivu celkem slušný horor. Atmosfera byla povedená, místy to bylo strašidelné, ale nebál jsem se. Larry byl tsky povedený, celkově jako bytost působil drsně. Záběry na něho ze stínů, z dálky byly celkem strašidelné, nicméně jsem čekal nějaký jumpscare a ze uvidíme vice jeho kukuč. To se úplně tak nestalo, ale ani to tak nevadí. Vynahradily to povedené scény s tabletem. Příběhově průměrné a konec byl povedený. Není to žádný AAA horor, takže vyloženě nenatchne, ale ani neurazí. Takže pokud hledáte nějakou temnou, hororovou jednohubku, toto dílo poslouží dobře. ()

Solverino

Tak to bylo opravdu slabé... a nudné. Nevydržel jsem do konce. Obludka velmi slabá a děj nudný a předvídatelný. Opravdu nelze doporučit. ()

Mamlas odpad!

Unylé domácí drámíčko o ulítlém chlapečkovi, který občas vidí bubáka. Pro dětské diváky do 10 let snad ještě přijatelné, ale za mě nedívatelně nudné, vypnuto. (0%) ()

SAINTS

Na tomto filme nie je nič vynimočneho,často sa opakuje a je tiež predvidatelny.O nejakej strašidelnosti sa neda velmi hovorit,Prišera bola v pohode ale velku čast filmu sa len plazila a nič nerobila. ()

xxmurphyxx

Najdesivejšia scéna je o tom, ako trištvrte filmu neviditeľný vyziabnutý chrchlák nabehne do izby v ktorej sa pred ním schováva klasicky ako inak pod posteľou baba s jej polo autistickým deckom a rozhádže vešiaky po zemi. Toto a horor? Možno pre niekoho kto nevidel do teraz Teletubbies. Tento kinder výplach nemá atmosféru, príbeh ani postavy, ktoré by ma ako tak vtiahli do deja, zato má ale plnú prdel plytkých dialógov, vaty a klišé scén. Žiadne napätie, žiadna krv, žiadne zimomriavky....nič. Preboha, veď tu nik ani neumrel. ()

Wulz

Asi bych se nebál i 4*, ale na první podívanou jsem to viděl spíše na 3*, ač to špatné vůbec nebylo. ()