Dračí srdce (1996)

Skvělá fantasy, ve které doslova září ten nejsympatičtější drak co kdy byl. Konec je neuvěřitelný doják a bývám z něho hodně na měkko.

Po čem ženy touží (2000)

Skvěle obsazená romatická komedie, která má všechno co má správná romantická komedie mít. Netradiční zápletku, Mela Gibsona a skvělou chemii ústřední dvojce. Helen Huntová Gibsonovi víc než značně sekuduje. Skvěle se doplňují a dělají příběh uvěřitelným. Možným. No a o to snad jde ne? To je to hlavní.

Jumanji (1995)

Parádní záležitost z dob mého dětství. Bál jsem se pak hrát jakoukoliv hru aby mě nedejbože "nepohltila". :)

Demolition Man (1993)

Nesmrtelné hlášky a geniálně démonický Wesley Snipes jsou bezpochyby největšími klady téhle klasiky, která baví i když už je budoucnost a dveřmi. :) Šílenec chytá šílence.

Alexander Veliký (2004)

Po herecké stránce je ALEXANDER na velice vysoké úrovni. Colin Farrell je výborný a Angelina Jolie mi vyrazila dech, předtím jsem ji hodně podceňoval, ale tady se opravdu ukázala. Výprava je taky ukázková, bitvy patřičně pompézní, ale vytrácí se z nich kouzlo pod tíhou zdlouhavého pitvání dobyvatelovy duše. Některé legendární události jsou vynechány (přetnutí gordického uzlu) a přitom by mohli děj patřičně okořenit a přivést nádech neznáma. Stone nevěděl kdy má ubrat plyn a kdy ho naopak sešlápnout. To byla jeho jediná, ale bohužel obrovská chyba.

Mezi námi děvčaty (2003)

Moc příjemná komedie se dvěma skvělými herečkami. O legraci tu není nouze a scénář je prostě kouzelný.

Telefonní budka (2002)

Úžasný thriller, který mě položil na lopatky. Herecký koncert Colina Farrella a mrazivého hlasu Kiefera Sutherlanda mě už napoprvé přikoval k plátnu a nasázel do hlavy několik... ehm pouček. Tak třeba se mi od té doby špatně lže a už jsem přestal volat z telefoních budek. Opatrnosti nikdy není dost.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Ten film má prostě své kouzlo. Hacknout FBI bych tady asi zvládl i já, ale o to tu nejde. John Travolta s Trávníčkovýcm dabingem hláškuje jako hrom, Hugh Jackman tady předvádí ultrasympaťáka a přesto nepůsobí (moc) směšně a Halle Berry, cha, ukázala víc než bych čekal. Navíc se dost povedl soundtrack. Ve své době jsem ten film zbožňoval.

Konec světa (1999)

Jakou máš snídani takovej máš pak celej den.

Navždy mladý (1992)

Moc pěkná kombinace romantiky a lehce naivního sci-fi. Mel Gibson je tradičně skvělý a malý Elijah Wood legrační. Navíc je to jeden z nejoblíbenějších filmů mojí mamči a to taky člověka ovlivní. 75%