Ted (2024) (seriál)

Nejprve jsem nebyl moc nadšený, že se nový Ted odehrává v 90.letech, ale s každým dílem se mi postavy zamlouvaly víc a víc. Pohodové, klasicky urážlivé a jen tak si dát na odpočinek vždy 1 díl proč ne. Nebránil bych se další sérii.

Vem si mě (2022)

Fanoušci JLo budou spokojení.

Argylle: Tajný agent (2024)

Matthew Vaughn patří k těm, kteří mají originální nápady a specifickou akci, to zde i potvrdil. Bohužel se ale jedná o jeho nejhorší film, i tak je to ale průměr. Efekty nic moc a je jich hodně a spousta různých zvratů, které akorát matou. Sam si to rozhodně užívá, Cavill v symetrické akci je na tomto filmu to nejlepší, místo Bryce bych si představil klidně někoho jiného (zde mi tolik nesedla) a spousta známých tváří v malých rolích pro marketing. Je to takové hloupoučké, že ani nevíte, co si o tom máte myslet. Asi neurazí, ale jedno zkouknutí stačilo.

Vítejte ve Wrexhamu - Série 2 (2023) (série)

2. série míří do top sportovních příběhů, které znám. Výborná práce tvůrců, jak si s tou sérií poradili. Dozvídáme se zase o něco více o jednotlivých hráčích, obyvatelích a městu. Neskutečné drama opravdu až do posledních chvil, parádně sestříhané a emoce lítají zprava zleva. Wrexham!

Wonka (2023)

Muzikály moc nemusím, ale tohle byla příjemná oddychovka s dobrými herci, jednoduchým příběhem a průměrnými písničkami. Škoda jenom, že Umpa Lumpa a Rowan nedostali moc prostoru.

Marvels (2023)

Jednoznačně nejhorší film v MCU. Jeden z nejhůře zrežírovaných filmů, co jsem za poslední léta viděl. Opravdu nevím, kdo si myslel, že tohle je dobrý pustit do světa. Určitě kvantum přetáček a absurdní rozpočet, který spíš vypadá, jak kdyby se filmu chytlo nějaké malé amatérské studio. Quantumania a Thor 4 aspoň něco měli (i když málo) - nějaké charisma u postav nebo 'příběh' oproti tomuto filmu. Zde je špatně snad všechno. Hlavní co napíšu, tak je hrozný casting Zawe Ashton. Nejhorší záporák v MCU - jak hereckým výkonem, tak i postavou. Nevím, kdo psal scénář Furymu, ale asi koukal moc na ty nejhorší sitcomy. Film nemá absolutně žádný řád, směr, logiku, charakter atd. Jedna hvězdička ani nevím za co, asi z milosti. Pouze pár dobrých nápadů při akčních scénách, toť vše. Ach jo.

Echo (2024) (seriál)

První epizoda jediná lehce nadprůměrná, zbytek už klesá. I při pouhých 5 dílech je seriál dlouhý. Bohužel nemá co nového nabídnout a jeho vyústění je naprosto antiklimatické. Herecké výkony sice dobré, akční scény ujdou, ale ta vata mezi s domorodci atd. je prostě nezáživná. Seriál, který nemusel vůbec být.

Reacher - Season 2 (2023) (série)

Druhá série za mě pokračuje ve své kvalitě z předchozí. Dobrý scénář a charismatické postavy dodávají seriálu náboj. Občas sice některá akce habruje, ale je to ok. Klidně bych si dal další sérii.

Monarch: Odkaz monster (2023) (seriál)

První a poslední díl nejlepší a to jsou navíc takové průměrné, hlavně díky výskytu Godzilly na chvilku, jinak ji čekejte celkově okolo 5 min čistého času v ostatních epizodách. Zde bohužel Apple šlápl vedle skoro se vším - hlavně scénář a casting moderní trojky, která je nesympatická, otravná a chová se naprosto nelogicky. Také je to celé hrozně natahované, měli udělat max tak 6 epizod a aspoň by byl rozpočet na více monster namísto těch nudných scén o ničem. Jediní charismatičtí herci jsou ve flashbacku a trochu Kurt.

Lupin - Série 3 (2023) (série)

O něco lepší než 2.série. Občas klasicky až moc překombinováno, moc náhod a některé věci nebyly úplně vysvětleny, ale furt je to zábavný, chytrý a charismatický Omar tahá celý seriál.