Byl jednou jeden polda (1995)

Film splnil účel a pobavil. A pobaví vždy. Vynikajúce herecké obsadenie, geniálne hlášky a s Policajnou akadémiou to má pramálo spoločného.

Nespoutaný Django (2012)

Áno, Tarantino si splnil svoj dlhoročný sen a natočil "western". Názov žánru je schválne v uvodzovkách, pretože sa väčšina deju aj tak nedeje na Divokom Západe, ale na juhu a hlavne, ide o typickú tarantinovku: kopec dialógov o niečom a o ničom a megakrvavá preexponovaná akcia. Bravóóóó!!!!!

Hitchcock (2012)

Ja som sa tetelil blahom. Páči sa mi, ak vznikne film o filme, alebo o tvorcovi, alebo, čo je prípad tohoto diela, film o tvorcovi a konkrétnom filme. A najviac ma asi chytili typické Hitchcockovské prvky. Bravó!

Konfident (2011)

Po dlhej dobe veľmi kvalitný česko-slovenský film s bravúrnymi hereckými výkonmi, kde kraľuje samozrejme Jirka Mádl, ale ani Majerníková, Vetchý či Ady Hajdu nezaostávajú. Od plného päťhviezdičkového hodnotenia ma len odradili dobovo nepresné rekvizity a kulisy. A takisto ani Bratislava bez zásahu stočlennej skupiny grafikov nie je veľmi vhodná na dobové exteriéry

Méďa (2012)

Pravdupovediac som čakal od tohto filmu oveľa viac, keďže z môjho okolia som na tento film počul len samé ódy. Nebolo to zlé, ale zároveň to nebolo ani dobré. Pár dobrých momentov a pár zbytočných momentov. Neurazí, ale nenadchne. Je to proste také priemerné.

Iron Sky (2012) odpad!

Dementné, nepozerateľné, nedopozerané.

Kanál Izer I (1994)

Bohom zabudnutý video film, ktorý stál v dobe svojho vydania v nejednej videopožičovni. Videl som ho asi 3x v tej dobe a odvtedy sa po ňom zaľahla zem. Pred prípadným updatom dávam rezervné 3*, bodlo by dnešné repete.

Spadla z nebe (1978) (seriál)

Vynikajúci detský seriál, ktorý prežil dodnes. Nechápem tu jeho nízke hodnotenie, na imdb má 7.3 hviezdičiek

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

Nevtipné, trápne, príšerné herecké výkony, dej a zápletka nula bodov. Tu je celý problém amerických sitcomov. Vyrábajú ich ako na bežiacom páse, zvukári sa preháňajú v tom, kto má zaznamenaný ten najexplozívnejší smiech, ale jednoducho to nefunguje. To už Hannah Montana na Disney Channel je vtipnejšia.... fakt

Můj týden s Marilyn (2011)

Príjemný filmík, Michelle Williams zahrala Marilyn veľmi pôsobivo, ale je to len na také lepšie 3*, mne vadilo, že nezašli tvorcovia viac do autentičnosti doby a na plátne sme videli digitálnu projekciu v 16:9, namiesto autentického celuloidu, to mi veľmi vadilo. A oveľa viac mi vadí, že toto dodržanie autentičnosti nedodržuje nikto. Pôsobí to totiž veľmi televízne.