• Romantický

Královská zima (2017) (TV film)

Ze to vlastne neni vanocni film, mi doslo az na konci :D. Ona je to totiz jinak zimni pohadka, tak to vyjde nastejno. Film je nijaky, celkem nuda, neprinasi nic noveho. A ta Maggie Marks ma pripominat Meghan Markle nebo co? :D

Veselé vánice (2022) (seriál)

Me to bohuzel vubec ale vubec nebavilo. Shledla jsem dve epizody a dal jit nehodlam, protoze me vlastne ani nezajima, jak to bude dal.

Clausovi 2 (2021)

Druhy dil se mi libil mnohem vic, nez prvni. Byl kouzelnejsi, pohadkovejsi, vtipnejsi, proste vsechno. A ta cookie cukrarna byla absolutne nadherna. Tam bych chodila furt.

Doručení do Vánoc (2022)

Bylo to takove hodne zvlastni, nejak moc jsem se ale nezasmala. Vanocni atmosku jsem urcite nenasala, ta tam nejak chybela. Jedinym plusem bylo, ze se tam odehravaji obycejne lidske pribehy.

Vánoční představení (2017) (TV film)

V kategorii prumerne vanocni tv filmy je to kapku podprumerne. Mile, hezci lidi, ale lehce jsem se nudila.

Věřím na Santu (2022)

Jakoze fajn namet, milostna zapletka je aspon trosku jina, ale ten Ducey vypada fakt hrozne a kolegyne je sice celkem hezka, ale ty vyvalene oci porad..no nevim, kapku creepy.

Přání Ježíškovi (2021)

Film mě moc bavil, zasmála jsem se, pobrečela jsem si na konci, fajn herci, co víc si přát. Navíc ta Elizaveta je faaaakt kočka.

Hořký svět (2022) (seriál)

Ale jo, celkem příjemný seriál s fajn herci a zase o něčem jiném. Rozhodně se na to dalo dívat, na rozdíl od Pálavy.

Vánoční setkání (2020) (TV film)

Je zvlastni, ze tu je stejna dvojice, jako v Angel Falls Christmas, ale budiz, oba jsou pekni, tak se na ne dobre kouka. Hlavne Chadovi to tady slusi mnohem vic. Kazdopadne tento filmik radim mezi ty lepsi v kategorii prumerny vanocni tv film.

Betlémské světlo (2022)

Mne se film tedy moc libil. Mam rada Sverakuv humor, takze jsem se docela nasmala. Zaroven to bylo tak akorat bizarni a nenudila jsem se. Takze za me super.

Časové pásmo bylo změněno