• Krátkometrážní

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Tenhle seriál hodně bavil. Ash je perfektní badass a jeho hudební vkus - hell yeah! Navíc ty flashbacky z původního filmu Evil Dead byl supr nápad. A tak seriál svižně běží skoro jako Ashova motorová ruka - teda motorovopilová? no to je fuk. Ovšem je tu jedna věc, co mě naštvala. A sice to, že mi tak trochu přišlo jako kdyby démonka Ruby, co má demon-killing knife, byla vykradená ze seriálu Supernatural. Světe div se, ale tady se démonka Ruby s demon-killing knife objevila jako první. Stejně musím ale hodnotit 4 hvězdama a to i to, že v jiným seriálu by tuhle svižnou půlhodinkovou epizodu klidně natáhli do padesáti minut. Nudit se faaakt nebudete!

Přežijí jen milenci (2013)

Tilda Swinton a Tom Hiddleston v jednom filmu aneb hurá - tohle musím vidět za každou cenu. Tohle je tak trochu jinej film o upírech. Je to spíš drama než horor. Je v tom kus psychedelie. A melancholie. Možná po zkouknutí budete mít pocit, že je všechno na prd a zbytečný. Nebo jen pokrčíte rameny a řeknete si, co to mělo bejt. Zezačátku jsem pochopila, že tenhle film nebude mít nějakou vážnější zápletku. Přeci jen - hlavní hrdina dokonale znuděnej "životem" a částečně nicnekončícím stereotypem a depresí jako hrom se snad nepotřebuje s někým zaplejtat a mít problémy, no ne? Má to svoji logiku. Nicméně musím pochválit i dokonalej soundtrack a perfektní přehlídku kytar! Jooo, holt někdo má vkus. Ale ted' vážně - mně někdo rozbít tak starýho Gibsona, kterej je v úžasným stavu, tak ho asi zabiju. V tomhle jsem obdivovala Tomovi, teda Adamovi nervy.

Malý princ (2015)

Když člověk propláče skoro polovinu filmu, tak je to asi dobře. Malýho prince miluju stejně tak jako Petera Pana, ale tohle bylo fakt...něco neuvěřitelnýho. I když, co jsem čekala? Vždyť je to Malý princ!

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Od tohohle filmu jsem čekala trochu víc. I když z názvu jasně vyplývá, o co tady půjde. Chvílema mi ale Jeníček a Mařenka připadal jako Van Helsing, nevím proč. Netuším, proč Mařenka vypadala jako domina z lacinýho pornofilmu a co víc - byla mi neuvěřitelně protivná. Jediný, co mě na tom filmu zaujalo byly snad jen ty čarodějnice. A ta z perníkový chaloupky byla obzvlášť děsivá. Jinak ale tenhle film nezachránil Stormare...

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Pamatuju, když jsem kdysi v televizi viděla jeden díl tohohle pořadu. Bylo to tak trapný, ale nehorázně NEHORÁZNĚ vtipný až jsem Takešiho začala sledovat pravidelně. To japonský vřískání a jejich kreativita jak obelstít nepřátelé (viz bludiště nebo ty "fotbalový" utkání) fakt nemají chybu. S postupem časem si říkám - prostě Japonci. Ale když oni se smějí i sami sobě, že se prostě musíte smát taky.

Svět hledá superhrdinu! (2006) (pořad)

Obdivuju kreativitu amíků. Jednu hvězdu si u mě zasloužila právě jejich "nadšení" a tu druhou a větší sám Stan Lee.

Maniak (1980)

Tak vám nevím, je lepší tahle verze nebo ta s Elijahou "Frodem" Woodem? Řekla bych, že je to tak půl na půl. I když chvílema jsem si říkala, proč výkony těch "hereček" jsou takový prapodivný, a pak bum! Většina to jsou pornoherečky. Aha. Ale obrovskej plus si za mě rozhodně zaslouží Joe Spinell alias Frank. Člověk by mu toho cvoka skoro sežral i s navijákem.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Tak se nám tu sešla parta herců hrající sama sebe a do toho apokalypsa. Musím říct, že humor spočívající v tom, kdo a kde a na co a na koho se vystříká mi dvakrát blízkej není, ale tady to docela fungovalo. Že bych se řehtala smíchy, to určitě ne, ale ... jo, člověka to chladným nenechá a některý hlášky mu v hlavě prostě zůstanou. Jakože..."Nikdo tu nebude znásilňovat Emmu Watson!" A tak to šlo dál a dál. A upřímně? Bez Franca si tenhle film snad ani nedovedu představit.