• Thriller

Městečko South Park (1997) (seriál)

Neskutočne "otvorený" animovaný seriál plný vulgarizmov, určený skutočne iba dospelým.

Akta X (1993) (seriál)

Zrejme najlepší sci-fi seriál všetkých čias. Neskutočné, až udivujúce paranormálne javy zaradené do zložky AKty-X. Človeku sa až veriť nechce, že to všetko môže byť skutočné.

Chalupáři (1975) (seriál)

Sovák a Kemr - výkony na jedničku!

Arabela (1980) (seriál)

Tak tento seriál som videl snáď už asi 10 krát keď som bol menší. Herecký koncert najlepšej českej hereckej generácie.

Ústav (2005)

Skôr by som povedal, že tu ide o drámu. Zvedavý som bol na výkon Iana McKellena, ktorý v poslednom filme čo som videl zažiaril. Tentokrát to už nebolo ono. Ale film sa dal pozerať, i kvôli zvodnej Natasne Richardson.

V pasti (2005)

Velmi pôsobivý psychothriller, v ktorom vlastne ani netušíte kto je väčšia sviňa. Prekvapivý dej, more zvrhlých nápadov a hlavne veľmi veľmi skvelé herecké výkony, ktoré podali dvaja hlavní aktéri. Celý dej sa točí len okolo nich a fakt bolo zaujímavé sledovať ako to vlastne dopadne.

Přátelé (1994) (seriál)

Síce som ešte nevidel všetky série, hlavne tie staršie - ale i tak dávam 5 hviezdičiek. Takýto humor žeriem.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Jedna z najznámejších Disneyoviek. Traja nezbedníci, lakomý Držgroš, nezničiteľný pilot a daľší....

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Toto snáď pozná každý....