Ocenění - Sitges Film Festival - 1994-2003
Národní ocenění
Filmové festivaly
Ocenění kritiky
Žánrová (speciální ocenění)
Anticeny
Nejlepší film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší scénografie
Nejlepší masky
Nejlepší speciální efekty
Nejlepší krátký film
Divácká cena: Nejlepší film
Noves Visions: Nejlepší celovečerní film
Noves Visions: Uznání pro film
Focus Àsia/Casa Àsia: Nejlepší film
Focus Àsia/Casa Àsia: Zvláštní uznání
Anima’t: Nejlepší krátký film
Divácká cena pro nejlepší animovaný film
Divácká cena pro nejlepší animovaný krátký film
Cena kritiky José Luise Guarnera
Cena kritiky José Luise Guarnera: Zvláštní uznání
Cena Občana Kanea pro nejlepšího nového režiséra
Stříbrný Méliès: Nejlepší celovečerní film
Stříbrný Méliès: Nejlepší krátký film
Cena stroje času
Čestná cena Maria
Nejlepší film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší masky
Nejlepší speciální efekty
Nejlepší krátký film
Cena Orient Express
Nejlepší krátký animovaný film
Divácká cena pro nejlepší animovaný film
Divácká cena pro nejlepší animovaný krátký film
Nejlepší film ze sekce Gran Angular
Cena kritiky José Luise Guarnera
Cena Občana Kanea pro nejlepšího nového režiséra
Stříbrný Méliès: Nejlepší celovečerní film
Stříbrný Méliès: Nejlepší krátký film
Cena stroje času
Čestná cena “La General”
Nejlepší film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší masky
Nejlepší speciální efekty
Nejlepší krátký film
Cena Orient Express
Nejlepší krátký animovaný film
Divácká cena pro nejlepší animovaný krátký film
Nejlepší film ze sekce Gran Angular
Cena kritiky José Luise Guarnera
Cena Občana Kanea pro nejlepšího nového režiséra
Stříbrný Méliès: Zvláštní uznání
Cena stroje času
Nejlepší film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší speciální efekty
Nejlepší krátký film
Cena kritiky
Nejlepší krátký animovaný film
Nejlepší krátký animovaný film: Zvláštní uznání
Divácká cena pro nejlepší animovaný krátký film
Cena Gran Angular
Cena Občana Kanea pro nejlepšího nového režiséra
Stříbrný Méliès: Nejlepší celovečerní film
SGAE Nova Autoria: Nejlepší krátký film
Cena stroje času
Čestná cena “La General”
Nejlepší film
Zvláštní uznání pro film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší speciální efekty
Nejlepší krátký film
Cena kritiky
Anima’t: Nejlepší celovečerní film
Anima’t: Nejlepší krátký film
Divácká cena pro nejlepší animovaný krátký film
Nejlepší film ze sekce Gran Angular
Stříbrný Méliès: Nejlepší celovečerní film
Zlatý Méliès pro nejlepší film
Cena stroje času
Nejlepší film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší speciální efekty
Nejlepší krátký film
Cena kritiky
Nejlepší krátký animovaný film
Nejlepší film ze sekce Gran Angular
Stříbrný Méliès: Nejlepší celovečerní film
Cena stroje času
Nejlepší film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší speciální efekty
-
Spawn
(Industrial Light and Magic)
Nejlepší krátký film
Cena kritiky
Nejlepší krátký animovaný film
Nejlepší film ze sekce Gran Angular
Stříbrný Méliès: Nejlepší celovečerní film
Cena stroje času
Nejlepší film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší speciální efekty
Nejlepší krátký film
Zvláštní cena poroty
Cena kritiky
Nejlepší krátký animovaný film
Stříbrný Méliès: Nejlepší celovečerní film
Cena stroje času
Nejlepší film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší speciální efekty
Nejlepší krátký film
Zvláštní uznání pro krátký film
Cena kritiky
Cena stroje času
Nejlepší film
Nejlepší režie
Nejlepší herec
Nejlepší herečka
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera
Nejlepší hudba
Nejlepší speciální efekty
Nejlepší krátký film
Cena kritiky
Cena stroje času