silencewater

No bylo to velmi prijemne prekvapeni. Roztresena kamera mi az tak nevadi ikdyz tady toho bylo vic nez dost, kazdopadne diky ni se maximalne zvisuje ucinek pocitu reality. Povidky byly velmi napadite a kazda mela sve kouzlo, taky me prekvapila kvalita provedeni, hlavne pak ty drastyctejsi zabery(ruzna kuchani a bodani) a opravdu jsem se chvilemi bala, nekdy prijemne a nekdy dost neprijemne. Nejvic me oslovil pribeh 1, 4 a 5. ()

Monikasson

Úprimne môžem povedať,že celkom vydarený filmík.Príbehy nenudili .. teda aspoň mňa určite nie.Asi najviac ma vydesila stopáž s Emily a jej duchom v baráku.Halloweenska párty bola taktiež lahoda,ktorá mi pripomínala Grave Encounters.Nemá zmysel to okeciavať moc.Mne to proste sadlo. 70% ()

baronGrga odpad!

Po prologu, první historce a části druhé historky bylo nasnadě, že tohle se prostě normálně dokoukat nedá, a to nejen kvůli na ***** kameře, ale zejména nulovému příběhu. Můj recept na V/H/S: zhlédnout první cca 3 minuty, tisknout opakovaně Alt+šipka do té doby, než se objeví známky akce (někdo se markantněji pohne), dokoukat závěr historky, počkat na první tři minuty dalšího příběhu etc. etc. "Odpad" téměř neuděluji, ale tohle se vážně nedalo. ()

opicee5

Totální výplach mozku,tolik postav které se debilně chovají v jednom filme jsem snad ještě neviděl.Scénáře napsala snad partička těch neherců,co se tu objevili,kolikrát to rozzuzlení nedává smysl.Jedna hvězda za občas dobré triky.Jinak pekelná zhovadilost. ()

Va33ek

Dvě hvězdy za první (I like you) a předposlední příběh (Halloween party). Jinak mě to vůbec nenadchlo. Některé příběhy nedávaly vůbec smysl a tvořily hroznou patlanici s nehorázně roztřeseným obrazem, kdy člověk ani nevěděl co se děje. ()

ciapok

found footage ako samostatný žáner tu už proste je, či sa to niekomu páči alebo nie; je to ako podomový predaj, môže to dav odmietať, no stále sa mu darí. Tento kúsok však predáva a predal myslím bez podstatnejších reklamácií; odviedol tú robotu, ktorú mal a ja som si vcelku krochkal otupeným blahom. Spočiatku plachá a veľmi, veľmi divná "cat-bat girl" si ma ochočila ihneď, i keď nie som si istý, či by som chcel, aby si SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER ma odniesla do svojho hniezdočka ktovie kde v hlbokých lesoch a hravou cestou zo mňa zlizovala posledné známky života ;) A nadôvažok, kto by nechcel SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER zo satansko-duchárskej seánsy zachrániť mladú, lepú devu, ktorá sa vám na spiatočnej ceste z párty vrelo odvďačí vypnutím motora a zamknutím všetkých dverí na železničnom priecestí, kadiaľ práve ide vlak? A navyše, ktorej kamarátke, čo vám cez webku SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER ukáže krásne naturalky môžete po večeroch spoza rebier vyťahovať malých prízračíkov a popri tom všetkom premýšľate, prečo niekomu taká príjemná a úprimná americká "average" SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER ukuje s dajakou lesbickou pobehlicou podrezávačku hrdla na spiacom "average kokotkovi", s ktorým je na bežnej prehliadke Arizony.. Tento poloretardovaný FF ma uvaril aj upiekol do chrumkava a ja naň len ťažko zabudnem ()

Setman

Mám rád found footage žánr. V/H/S na mě proto působilo trochu jako zjevení - i přez vcelku nenápadité pointy jednotlivých dílů. Rámující příběh dělá to co se od něj vyžaduje - rámuje ostatní, takže ani nevadí že je vlastně o ničem. Jedno přeběhnutí naháče mi ke spokojenosti docela stačilo. Hned první příběh je geniálně pojatý a jakmile se objeví kočko-upírko-succuba přestávám dýchat a jenom pohybuju hlavou, jak se snažím vykouknoutl zpoza té postele. Second honeymoon je celkově slabší, přesto některé scény stojí za to. Poslední záběry s pointou bych úplně vypustil a nechal otevřené kdo a proč. Třetí příběh by byl vcelku tuctový, kdyby nestál na "found footage zlatém dole" - zobrazení monstra. Tohle mělo někoho napadnout už dřív a pořádně to využít v delší stopáži. Čtvrtý - videochat je můj oblíbený. Zajímavé zpracování a využití formátu, hodně realistické, spousta mrazivých scén, zajímavá pointa. Takhle má vypadat found footage kraťas.V pátém příběhu už máme zase klasický vytrikovaný strašidelný dům, který ale prostě s rozklapanou kamerou funguje. Celkově bomba a důstojný reprezentant tohoto žánru. ()

LoveHorror

Unikátní found footage horor, který je vlastně slátaninou několika naprosto odlišných hororových subžánrů, rozdělených do šesti nápaditých povídek, z nichž každá má divákovi co nabídnout. Některá míň a některá víc, ale všechny dohromady tvoří příjemný koktejl, který mně osobně velmi zachutnal. Popravdě, spíš jsem se ho nemohl nabažit a je to právě ta nepředvídatelnost, která mě na V/H/S zaujala nejvíc, protože nikdy předem nedokážete říct, co vás asi tak čeká v následující povídce. Nějaká nadpřirozená entita? Nebo hrůzu nahánějící emzáci? Či snad násilnický psychopat, který jen čeká na to, až si bude moct vyvěsit nad svůj krb hlavu své poslední ubohé oběti? Těžko hádat, nezbývá než sedět a čekat, co se z toho nakonec vyklube. ()

Jouzi.Ef odpad!

WTF? Zarucenej navod, jak si zk*rvit nedelni vecer, takovou pi*ovinu jsem dlouho nevidel. Ano, opravdu jsem se pri sledovani toho sh*tu na*ral, jako uz douho ne! A) se snad neni ani ceho bat, B) je to natoceny tak blbe, ze tam stejne neni nic videt, C) absolut de*entni, naprosto jednoduche pribehy, ktere jsou snad az na jednu vyjimku bez jakekoliv zapletky. NENENE, pokud muzete, vyhnete se tomuto obloukem, jako se ja vyhnu dvojce! Tohle muceni uz nikdy! Jeste ted me boli oci z toho nekvalitniho zpracovani... blah!!! ()

JežaCZ

Začnu jak si to myslím a bude to velmi stručně. Námět byl velmi dobrý ale režisér to zpackal a stala se z toho jen další found footage blbost co nedokáže ani vylekat. První dva příběhy i celkem usli ale zbytečně nudné i nerealisticke ostatní příběhy stály za nic. Za mě 2 hvězdičky s odřenyma ušima. ()

Wiceman

Asi jsem natvrdlej, ale o co přesně v tomhle filmu jde? Banda sráčů čumí na divný kazety s epizodníma vraždičkama na tisíc způsobů (a ty aspoň trochu dávaj smysl ... některý ... tak trochu .... fakt) ale pointa toho ,,hlavního" příběhu se zdechlym dědkem a naháčem ve sklepě mi jaksi stále uniká. Jedna a půl hvězdy za epizodky a další jedna a půl za přemíru ,,BEEEWBZ" :D ()

Fiffty

Found footage mám naozaj veľmi rád a toto patrí medzi tie veľmi dobré. Každá poviedka ktorá sa objavila v tomto filme má niečo do seba a je niečim zaujímavá a originálna a v každej ma niečo prekvapilo. Dokázalo si to udržiavať napätie v každej poviedke, ale aj počas celého filmu. Páči sa mi koncept celého filmu s bandou zlodejov, ktorí skúšajú rôzne kazety na ktorých sú podivné a paranormálne príbehy. Nápad zaujímavý a aj výsledok veľmi potešil. ()

Pelidor

Tyhle třepanice moc nemusím ,ale nakonec to bylo docela dobrý. Když je dobrej nápad ,tak i to třepání se dá vydržet. Jen se mi trochu motá hlava:-) ()

tXtX

Musím povedať, že po dnes už tretej projekcii pre mňa niektoré segmenty pôsobili dosť zvláštne, až smiešne (mladý párik na výlete či vrah v lese, ktoreho nejde natočiť), ale z celkového hladiska je to stále parádna kompilácia found footage kraťasov. Najviac ma však vždy baví práve ten základný príbeh, ktorý je nám postupne dávkovaný pomedzi púšťané pásky - teda o dementoch, ktorí sa vlámali starcovi do domu a hladali tam záhadnú vhs. No a potom samozrejme ten úplne posledný s názvom 10/31/98. ()

Ospalek

Found footage mám osobně celkem rád a tady to není tak špatné. Pár příběhů, kde každý nabízí trochu jiný pohled na vyvolání strachu u diváka. Škoda jen, že ty náměty nebyly lepší, přece jen by se daly vymyslet strašidelnější příběhy. 70% ()

M.Fish

Skvělý found footage horror. První povídka 3 muži na 2 "ženy" v motelovvym pokoji - v pořádku. Zombíci v lese byli nic moc. Road trip nic moc. Videochat páru byl skvělý. Halloween v jiném domě nejlepší. Dávám tři hvězdy. ()

West natočí western pro Blumhouse

West natočí western pro Blumhouse