Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise

• USA The Madagascar Penguins in a Christmas Caper (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2005, 11 min

Nikdy neplav sám! Tak zní tučňáčí vánoční krédo, proto musí vyrazit na bláznivou štědrovečerní misi... V newyorské zoologické zahradě si všechna zvířátka užívají tu pravou vánoční pohodu, jedinou výjimku ale představuje lední medvěd Ted. Ten zůstal ve svém výběhu úplně sám a nemá si s kým o Vánocích zaplavat. Tučňák Vojín se proto rozhodne situaci napravit a vymyslí plán, jak mu obstarat vánoční dárek. U ostatních tučňáků se ale nesetkává s přílišným pochopením, proto se vydává pro dárek na vlastní pěst. Když to zjistí velitel tučňáků Skipper, v duchu jejich kréda mu vyráží s ostatními na pomoc. Bláznivější vánoční misi v téhle zoologické zahradě ještě nezažili. (Česká televize)

ryoga

Známa štvorka tučniakov bola v Madagascare vždy veľkým pobavením...."Spočítej nás" - Sme tu tři pane (to rátal na počítadle :-)) alebo známe Ka-booom ! ()

borec999

Väčšina vianočných špeciálov animovaných postavičiek sú len také priemerné a nevýrazné záležitosti, ale tento mal niečo do seba a bez problémov by som si ho pozrel znova. Potenciál Tučniakov si všimli aj tvorcovia, ktorý im neskôr venovali aj samostatný seriál. Náhoda? Nemyslím si. 80% ()

Perry-

Lepší než Madagaskar. Tučňáci se měli dočkat samostatného filmu, protože tohle nemá chybu. Jsou to opravdu neuvěřitelně zákeřná zvířata (mimo jiné také ve Wallace a Gromit-Nesprávné kalhoty). P.S: KABOOOOOM ()

Paity

Mám rád všechny tyhle vánoční speciály, ať už je to Ice Age, Shrek či další. To je prostě moje. Má to vtip, má to šmrnc a hlavně, je to krátké, takže akorát tak na pobavení. ()

J*A*M*A*L

Docela skvělý krátkometrážní film o tučňákách ze skvělého animáku Madagaskar.Vánoční speciály u čehokoliv miluju a toto se mi moc líbilo nic tomu nechybělo ožná moc krátké, ale dobré.89% ()

gocatgo

Potěšení už od první minuty za zvuků Jingle Bells ve verzi Briana Setzera. 11 minut pro tučňáky je parádních a našlapaných, ale nesnesl bych už ani minutu navíc. ()

dobso

Každý tento vianočný filmík má niečo do seba a tento nieje výnimkou. Žiaľ už ich začína byť príliš veľa a v porovnaní s inými sa musí dať hviezdička dole ()

DavidBeko

Vojenská jednotka tučniakov bola na celom filme Madagaskar to najlepsie a veľmi ma potešilo keď som sa dozvedel že existuje aj samotný film s nimi. Ten ich kapitan nema chybu. Tento približne dvanásť minutový film je podľa mňa oveľa lepší ako Madagascar. ()

melloun

Místy zábavné, ale nic světoborného. Nejlepší je potrhlý "vojín" tučňák, co by všechno vyhazoval do povětří. Kaboom! ()

grerar

Pokud se vám nelíbil Madagascar dvojka, pojďte si spravit chuť u tohohle krátkého filmu. Pravda na maximum to není, ale jinak jsou tučňáci proklatě efektivní. ()

SpeedyCZ

Tahle banda tučňáků je naprostá bomba! Tučňáci už ve filmu byli hvězdami filmu a tady to jen potvrzují. Jejich mise byla lepší než samotný film před kterým byla promítána;) ()

Zalost

Zábavná banda tučňáků byla jednou z "hlavních vedlejších" postav Madagascaru. Jejich krátké vánoční dobrodružství se opravdu vyvedlo, už jen proto, že je animované stejně zběsile, jako samotný Madagascar. Proto například vražedný pudl vypadá opravdu epesně démonicky. Plus ještě opravdu zábavný, svižný scénář... Ne, u tohohle se zkrátka nedá nudit. ()

zabro

Co k tomu napsat? opravdu nevim jen to ze tucnaci byli celou dobu roztomily a nejlepsi byl ten ktery rikal ka bum:-) ()

Mary19

Kowalski, Rico, Skipper, Pěšák... Supr čtverka tučňáků, kterou rozhodně stojí za to vidět. "Je jeden z nás, pánové. Všichni znáte tučňáčí krédo. - Nikdy se nekoupat v oleji a těstě? - Ne! To je mroží krédo. Naše zní: "Nikdy neplav sám." --- Pamatuješ na tučňáčí krédo? - Co má fritování se vším tím společného? - Ne tohle, to druhé. "Nikdy neplav sám." " KABOOM!!!"... 80% ()

Fujara777

Ou-jé. Nápadité bláznivé vtipné scénky. Toto si podľa mňa užívali aj tí, čo sa podieľali na výrobe. Až je človeku ľúto, že je koniec. ()