Hadi ve vlaku

• USA Snakes on a Train
všechny plakáty

Mladá žena zasažená Mayským prokletím byla odsouzena k smrti způsobenou stovkami hadů. Jediná možnost, jak si zachránit život, je urychleně se dostat za hranice a najít šamana, který jí může pomoct. Nasedne tedy na vlak mířící k L.A., ve vlaku se však objeví stovky krvelačných, jedovatých a hladových hadů, a všichni pasažéři se octnou v ohrožení života. (PußyMagnet)

Guzo odpad!

Nejhorší film za několik měsíců, který jsem viděl (a to jsem někdy 14 dní zpět koukal na Jezero 3). Efekty, scénář, herci, hadi.. všechno naprosto příšerné. Myslím, že sám bych vymyslel a natočil mnohem lepší film (asi tak za dva dny) a to s tím nemám nejmenší zkušenosti. Tihle tvůrci ale určitě také neměli. 0/10 ()

Anticque

WTF? tak čekal jsem že to bude shit, ale tohle je na mě moc... jediné v čem sem se trochu vyžíval byli hnijící ruce, odpadající kůže, ale to je všechno.... a ten konec? WTF.... 15% ()

Kadas97 odpad!

No konec! To bola kravina, ehm hadovina. Vedel som, že idem pozerať odpad, ale toto predčilo všetky očakávania. Had zožerie vlak a záhadne zmizne. Strašný herci, ani jeden sympatický. Nenávidím roztrasenú kameru a toto bol fakt horor čo sa týka vizuálu. Hady sa určite za svoj výkon hanbiť nemusia tí to zvládli. 0 z 10. ()

helraiser

Strašná volovina s hady a naprosto příšernými hereckými výkony a ten konec s megahadem požírající vlak, to už vážně nemysleli vážně, že ne. Ele vzhledem, že za tímto filmem stojí společnost co stojí, tak nejsme ani překvapeni. Je to prostě hrozny ve všech ohledech. ()

Newman_xf

Dodnes se budím v noci orosený studeným potem a ptám se sám sebe i vyšších existencí, co je horší jestli had, co do sebe nasouká vlak, nebo had, který veme roha vzducholodí :D:D:D:D Asylum 4ever. Hodnocení v rámci guilty-pleasure - jinak jasný odpad. ()

ANTYCHRYST odpad!

Moc sympatická paní, který leze z dršky sliz, různej humus a hadi. Pan režisér by si měl všechny ty hadice pěkně za čerstva strčit do análu, pak se pohodlně usadit a vychutnat si svoje filmové dílo. Na závěr to nejdůležitější !!! V životě už do ruky nebrat kameru. Za ten dechberoucí finish by ho měl někdo do toho análu řádně nakopat a rovnou můžou natočit druhej díl, kde mu ty hadi polezou ze zadku. ()

KucC odpad!

Blbost na entou, opravdu nechápu, jak něco takového může někdo natočit a seriózně s tím vyjít na veřejnost. ()

Pitryx odpad!

No, musím napsat, že už dost dlouho jsem neviděl větší fušeřinu. Vše na amatérské úrovni, děj nudný a stupidní a snad jen dva tři záběry stály za to. Vůbec mne to nebavilo, děj jsem přestal vnímat, takže jsem ani neřešil upíří zuby, ale zase musím uznat, že v přefláknutém digi závěru jsem ječel smíchy. 201306158228bt.s.Barrandov ()

moviefan4

Hadi ve vlaku nieje zrovna dobrý B-čkovy horor ale zas neni najhorší. Dej filmu bol dosť nudný a hlavne zle spracovaní. Nechutnosí bolo vo filme pár a to mi stačilo. 1 * davam za nechutnosti a za tú blondínu ()

MFZB

Samozrejme, že film nedosahuje ani omylom rovnakých kvalít ako Hady v lietadle, al aj tak si myslím, že to neni totálna kokotina. The Asylum doteraz nevyprodukovala žiadny dobrý film, ale som názoru, že toto isto nie je od nich ten najhorší počin a taktiež si dovolím tvrdiť, že kvalitou je o niečo lepšie na tom ako pomerne známy MegaShark. Čo by som mal ešte dodať k filmu, neviem, čakal som od toho nejakú totálnu nepozerateľnú sračku ktorá by mi skurvila deň, ale nie, ono ten film sa dá vcelku v pohode pozerať po nejakej tej psychickej príprave...Dej bol dosť primitívny, zahrané to bolo taktiež úboho, ale aspoň čo sa kamery týka tak to nebolo až také tragické, aj keď nie najlepšie. Dialógy boli taktiež otrasné, ale to asi pri každom počine The Asylum. Ale tak movie má aspoň zopár svetlých stránok, napríklad sa mi videl ten nápad, že dej sa odohrával vo vlaku a ďalej čo ja viem, nejaké tie kozičky sa tam tiež objavili, takže aspoň niečo. No a ešte aby som nezabudol, ku koncu by bolo niečo napísať. Ten bol tak zvoraný ako nič, to tu budem darmo rozpitvávať, to sa musí proste vidieť, ako sa nakoniec ženská po konzumácii hadov premení na nejakého obrovského hada a zožerie celý vlak, tam už vidno The Asylum v plnom svojom nasadení, s ich "perfektnými" efektmi. Kebyže to neni na tom konci, tak si normálne poviem, že dobrý filmík, ale takto nie... ()

numan odpad!

Chm chm chm...Ti hadi, co lezou z té paní, rostou jako z vody! Tím myslím tu paní, co během celého filmu zvrací zelené želé (někteří další hrdinové zvrací želé fialové - jak kreativní!!) a nakonec převlečená za extrémně velkého plaza sní vlak, aby odletěla směrem k jakémusi atomovému hřibu. Mám horrory rád, dal bych jednu hvězdu, ale není za co. ()

uprchlice odpad!

No prostě hrůza. Herci k smíchu. Ty hadi trapný. Celej příběh i ta blbost o prokletí bylo trapné a nudné. Závěr už byla poslední kapka. Had co sežere vlak? A pak záhadně díky kouzlům zmizí? Ne to neberu! To ani náhodou! Navíc ta nechutnost s hadama v ruce. Fuj! Prej ty hadi jsou ona. No jo. Kdyby si kráva nevybírala ženicha, tak by se jí to nestalo. Celej film jsem popoháněla, když nemluvili a na konci i když mluvili. Jen jsem nepostřehla, jak se ten had zvětšil. No ale abych byla upřímná ani mě to nezajímá. ()

Prehistar_ odpad!

Kdyby to bylo myšleno jako parodie, uvažuju tak o 2*, protože na pár místech sem se skoro posral smíchy, ovšem tvůrci to vzali jako vážný film, tak já taky... ()

weetya odpad!

První film, kde had sežere vlak. Čekání na tuto digitální scénu provází ještě spousta krvákovitostí. Samozřejmě je to otřesný film. ()

Bald

Ták milé děti takhle to dopadá, když se přejíte Haribo medvídků a zapíjíte to absinthem. Bude vám pěkně blbě a poblinkáte se. ()

Film109 odpad!

Nechápem jak môže taký film existovať!!! Hodina a pol utrpenia.Dúfam ,že takýchto filmov bude v budúcnosti čoraz menej. ()