Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

smike

Ze začátku jsem se bavil, ale potom lehkost ustoupila ve prospěch příběhu a klasického opakujícícho se disney schématu. Škoda. ()

pegtr

Tvůrci si dali 4 roky od dvojky pauzu a na filmu to je vidět.Čekal jsem nějakou blbost a rychle udělaný scénář bez nápadu ale tvůrci si s filmen dali práci a vznikl zajímavý příběh který ale prakticky začíná až po nástupu do cirkusového vlaku.Přestože některé scény filmu jsou trošku nudné tak celý film je výborný a myslím že se jedná o nejlepší pokračování animáku vůbec(jediný kdo se s ním může srovnávat je shrek 2).Po tomhle filmu bych s radostí uvítal čtyřku. ()

Pavlo

Je to vtipné, je to hravé, je to farebné a je to po otrasnom druhom diely rovnako dobé ako prvý Madagascar. Žasnem a som veľmi rád. ()

Pythonator

Naprosto zbytečné pokračování. Sice pořád zábavné, ale trochu uspěchané a příliš absurdní. Kdyby zůstali v Africe, udělali by líp. Dvojkou to mělo končit a tohle je jen ošklivý nesmyslný úlet. Tvůrcům zjevně hráblo a snaží se nás přesvědčit (ba co hůř naše děti), že pro zvířata je nejlepší místo na světě Cirkus. Přestože jsem se několikrát dobře zasmál, doporučuju tento film nepouštět dětem, aby neměli deformovaný pohled na svět. Film se mi svým obsahem hnusí, ale díky zábavnosti musím dát 3 hvězdičky. ()

Hellouh09

Velmi vtipná podívaná, ale nějak se ztratil strach lidí z volně se toulajících zvířat. V prvním díle bylo jasné, že světu vládnou lidé, ale v tomto už tomu tak není. Vzpomeňme si na vystrašené lidi v metru, udiveného policistu na koni v ulicích New Yorku atd. Podle mě, i když se čtveřice zvířecích kamarádů chce stále vrátit do ZOO, jedná se o úplně jiný vztah mezi lidmi a zvířaty. Dále pak zvýšená inteligence zvířat do takové míry, že mohou řídit funkční cirkus (v prvním díle by žádné zvíře cirkus určitě řídit neumělo :-)). Nemohu jen hanit, takže určitě má tento snímek i pár velkých plus: 1. show od začátku do konce, 2. komedie od začátku do konce, 3. dokonalá animace (dalo se očekávat), 4. samozřejmě skvělá hudba... a je toho víc, kdybych neznala původní 2 díly, asi bych byla víc unešená, ta hvězdička dolů je prostě jen za to, že zničili lidské chápání zvířat prvního a druhého dílu. Takže ode mě 80%. ()

Stinger78

Tak nevím, ale tímhle dílem jsem se doslova protrápil. Tohle už moc ujelo do grotesky, kde se kolem od skůtru fackuje šílená francouzská lovkyně divoké zvěře. Konec a love story medvědice s Králem Jelimánem to sice trochu vyhnalo nahoru, ale i tak to je na tuhle sérii trochu málo. Čtyřku už bych si možná i odpustil... ()

james11

Milé překvapení. Od dalšího dílu Madagaskaru jsem už moc neočekával a o to víc jsem byl rád, že mě film bavil a i pobavil. ()

1987Peter

Madagaskar 3 môže byť pre niekoho najlepší diel série, pre niekoho najhorší. Priznám sa, dlho som nevedel nájsť tie pravé slová na ohodnotenie tohto filmu. Dokonca som bol na to 2x v kine, na prvý krát sa mi to zdalo strašné. Ale k hodnoteniu... Trojka je omnoho gýčovejšia než všetky predchádzajúce diely, je pestrejšia s mnohými dobre zvládnutými 3D momentmi. Za najlepšie časti filmu považujem 3 úseky, s ktorými sa mali tvorcovia viac pohrať a bolo by to dokonalé. 1.: naháňačka vo vzduchu nad Monte-Carlom : hneď úvod s hudobným podmazom.. neskutočné, 2.: nácvik na trapéze (Gia,Alex) toto mohlo byť kľudne o niekoľko okamihov dlhšie, 3.: lietajúci cirkus na konci – Alexov zoskok. S hudbou v pozadí najlepší okamih filmu. Slabé stránky: 1.: vystúpenie v Londýne – Efektne a dobre spracovaná časť, avšak možno to mohlo byť trochu klasickejším štýlom spracované. Vystúpenie na mňa pôsobilo až príliš okázalo na štýl Madagaskaru. 2.: postava kapitánky DuBois-ovej. Katastrofa, nič horšie a nevkusnejšie tam už dať nemohli. Celkové hodnotenie je teda: 4**** / 82%/ videl v kine 3D 2x. ()

Rain

Ak trpite insomniou tak ako ja, nemusite platit za lieky, staci si toto pustit a spanok je zaruceny... Nuda, nuda, nuda, nevkusne, trapne, zle... este ze sa tu niekto nabalil na prvom filme, ale povedzme si uprimne, ani to sa neda pokladat za nieco svetoborne ()

Jordanita

Myslela jsem si, že žádný film na světě nemůže mít, tři díly – všechny stejně kvalitní. Jedničku jsem si pouštěla pořád dokola se svojí malou sestrou, která díky tomu dokonale ve čtyřech letech vyslovovala „ i like to move it move it…“ Dvojkou už jsme si doslova vymývaly mozek s mojí malou dcerou a když se nám stýskalo, pustily jsme si alespoň soundrack z mobilu. Na Madagascar 3 jsem už šla snad jen ze sentimentu a úcty k Martymu, Melmenovi, Glorii a Alexovi s tím, že nudnější provedení prominu, ale chci je prostě vidět. Tvůrci předčili moje očekávání, film měl opět šťávu, skvělou hudbu, nečekané obraty a hlavně smysluplný děj. Souhlasím, že velkou roli hrály barvy, ale taky nové, zajímavější prostředí. Francie, Řím, nesmrtelná policajtka místo babky s kabelkou a dostala mě medvědice a hlavně scéna, ve které se poprvé viděla s Jelimánem - Mortův psychozpěv rozchechtal na dlouho celé kino včetně dospělých. Pět hvězdiček a moje srdce patří Madagascaru. ()

Paulie2

Slabší než jednička, ale rozhodně lepší než dvojka. Sice humor stylem upadni, naraž do něčeho nebo rozbij něco mi z filmu udělal trošku chaos, docela jsem se bavil. Rozhodně doporučuji shlédnout, ztráta času to není! ()

Epco

Mierny odklon od pôvodného konceptu sa ukázal ako správny ťah. Interakcia s ľuďmi priniesla nové možnosti a tak vtip strieda vtip a kvalita letí hore. ()

Lusy44

Jako vždy skvělé a zábavné. Jediné co bych namítla je ta přehnaná velkolepá část v cirkuse. Všechna ta světýlka a lasery nebyly zapotřebí. ()

AltairAhad

"Cirkus, afro, cirkus, afro... puntiky, puntiky, puntiky... afro!" Ale jo, já se bavila skvěle. Bála jsem se, že druhým dílem se může jít Madagascar definitivně zahrabat, ale ne. Efekty sršely, postavičky (staré i nové) přetékaly humorem a originalitou. Pokaždé slyším srovnání se Shrekem. Kam se hrabou díly Shreka (s vyjímkou prvního), Madagascar 3 dokázal, že nápady u DW nevymřely. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)