Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

tommy187

Tak skvelé. Po dvojke, ktorá sa mi nepáčila prišla trojka a bola to fakt pecka. Celé to bolo tak akčné ako sa od animovaných filmov podobného "gústa" čaká. Hans Zimmer znova trafil tú najlepšiu hudbu, herci ten najlepší dabing ako mohol byť. Ani na chvíľku nenudné skvelé prevedenie Madagaskaru 3, ktorý fakt konkuroval jednotke. A film nie je len pre deti ... ale aj pre ich rodičov. P.S. : Ľutujem pomerne dobrý animák Ice Age 4, ktorý tento Madagaskar bezproblémovo porazil v "bitke" najlepších filmov pre deti roka 2012 :): ()

standsiller

Málokedy sa stane že tak vysoké pokračovanie nejakej série vyjde takýmto veľkolepým štýlom. U mňa najlepší Madagascar doposiaľ. Vtipný, akčný, zábavný a nápaditý. Na pár dejových trhliniek to bolo výborné. ()

kenkaku

Tak nějak nevim... film se snaží být tak moc podbízivě 3D až je to rušivé a nevím jestli to bylo rozpoložením nebo to tak prostě je, ale byl až moc surrealistický (myslím samozřejmě v mezích ostatních Madagaskarů). Takže ano bavil jsem se a zasmál, ale bylo toho nějak troch moc najednou (až moc 3D, až moc přestřelené, až moc postav najednou ...). Přece jen pokud už cca po desáté letí nějaký zvířecí ksicht do kamery (protože 3D), pokud místo slovního humoru a hlášek se zaměření přesune na "kotrmelce kamery" a neustálou prezentaci všech barviček duhy a ještě navíc udělá z lovkyně zvěře totálně ulítlého terminátor-agenta, tak je už toho na mě moc... Rozhodně nejhorší Madagaskar z trilogie (a raději všechny díly televizních Tučňáku dohromady než jednou toto) ()

mikulíšek

Šílené pokračování které dělá další krok k čistokrevné animované grotesce. Z prvního dílu zůstala snaha dostat se do NY, z druhého jen vztah Melmana s Glorií. První třetina v podstatě odpovídá tomu co je v trailerech a jediný smysl je dostat hrdiny do cirkusu. Absurdní grotesknost se projevuje už od začátku a film tak nenavazuje na své předchozí díly. To je alespoň v počátcích dost matoucí. Lovkyně zvířat DuBoisová je značně nesympatická (není dostatečně cool, na to jak je drsná a její přítomnost je takřka obtěžující) a jejím jediným smyslem je hnát hrdiny kupředu ve svém putování. Naopak celá cirkusová část příběhu je naprosto úchvatně bláznivá. Extrémně zábavné šílenství je plné barev, fyzikální zákony neexistují, připomíná Speed Racera. Jednotlivé gagy stejně jako noví hrdinové jsou dobré. Madagascar 3 sází stejně jako jeho předchozí díl víc než na příběh na komické výstupy a daří se mu to skvěle. ()

skinny

Akčnější, divočejší, barevnější, bláznivější, ulítlejší, vtipnější, praštěnější, nabitější....pro mě nejlepší díl. Nenudila jsem se ani minutu a nepřestala se smát...prostě pecka a pro ty, co to "berou" vážně...WTF??? vždyť je to animák a k tomu pohodový u kterého máte vypnout mozky...ne hloubat celý život nad tím, co a jak...error, ne... ()

slovan1

Takové hezké, barevné, veselé a hlavně zábavné. Po nedobré dvojce skvělá náprava. Vtípky povedené. Skvělé padnoucí songy na scény. Bavil jsem se hodně dobře. ()

ZkuKol

Na co děj, máme známe postavy, silnou značku a tunu nápadů na gagy a akci. A bylo to správné rozhodnutí! Je to prostě jízda na zdivočelé krávě, při které si ani tvůrci, ani diváci nenabijí držku. Víc takové zábavy!... 80% ()

FloTin

Asi poslední díl této ságy o Madagaskaru. Nejlepší scéna z tohoto dílu bylo to představení v Londýně: Awesome!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doufám že v budoucnu bude ještě nějaký film o Madagaskaru. ()

danca044

Zatím nejlepší díl ze všech. Zpočátku jsem měla trochu pochybnosti, protože druhý díl mě opravdu zklamal. Celou dobu jsem se smála, stále skvělá zábava. Král Jelimán byl prostě super, jak se zamiloval do tý medvědice. To bylo skvělý :-). Nezapomenutelné hlášky, nové postavy, co víc by si člověk mohl přát? ()

Arkanoid

Od druhého dielu už názov nemá cenu, no nič to, táto bláznivá, super akčná zábavná jednohubka s množstvom hlášok a odkazov zaručene pobaví. ()

JADIM

Tak ako to mám s jednotkou a dvojkou, tak aj na tento diel mám zaujímavé spomienky. S najväčšou pravdepodobnosťou to bol môj prvý film videný v kine. Okolo hlavného príbehu tu bolo množstvo situácií, gagov, vtipov, ktoré často ani nesúviseli s tým, čo sa dialo. Trochu smutné je to, že si film popri Alexovi a novým zvieratám nenašiel toľko priestoru pre Martyho, Melmana a Gloriu, zvlášť ma to mrzí u Martyho, ale samozrejme nejaký priestor dostali. Stále je to dobrý animák, ktorý rýchlo ubehne a vôbec nebol zbytočný. Kľudne by som uvítal aj štvorku, ktorá tu mala byť už 2 roky. 7,5/10 (Videné v kine, Leto 2012, SK dabing) ()

keoma26

tak jsem byl podruhý v týdnu v cirkuse - a tenhle byl o něco lepší než cirkus Praga, jen tam teda neměli tak hezký kozy...;-) ()

charlie_ando

Stará známá čtveřice je zpátky a sní i tučňáci a lemuři, hlavně Král Jeliman. Cíl je stále stejný jako v minulých dvou dílech, vrátit se zpátky domů do klidu newyorské zoo, ale jak se zdá tučňáci na ně v Africe nějak pozapomněli a oni se za nimi vydají do Monte Carla. Cestu domů se jim rozhodne překazit opravdu odhodlaný nepřítel a tím je kapitánka místní odchytové stanice Chantal DuBois, které do sbírky trofejí už chybí jen vycpaná hlava lva... a jako na potvoru se jí líbí Alex a nechce se ho vzdát. Jo a mimochodem se dost podobá pavoukovi, ale když zpívá píseň od Édith Piaf je dokonalá. Úvodu filmu dominuje dynamická a hodně řízná honička v ulicích Monaka a její závěr je laděn alá Metrix. Celý příběh se točí kolem pronásledování a úniků před odhodlanou záporačkou. Takže tahle kreslená roadmovie nás zavede ještě do Říma, Londýna a nakonec i do New Yorku. Jak splynout s davem a dostat se domů? No přeci si koupit cirkus. S ním do filmu přijde i spousta nových postav, které obohatí vyprávění. Pro mě byla trefa do černého medvědice (jezdí na malém kole), která překvapivě na rozdíl od ostatních zvířecích hrdinů nemluví a je vyvedena i v trochu jiném druhu animace. Do ní se zakouká Král Jeliman, protože má chlupatá záda a on to na ženách přeci zbožňuje. Dojemná a krásně fungující je scéna, kde se zamilovaný pár za doprovodu písně od Andrea Bocelliho vypraví do Vatikánu, tohle mě opravdu dostalo. Film funguje skvěle jako zábava pro celou rodinu. Pro děti je tam spousta zvířátek a dospěli si v něm najde spoustu vtípku nejen prvoplánových. Závěr graduje v jednu velkou duhovou diskotéku a má spád (to vlastně celý film...). Příběh o přátelství a dobré náladě, který zahřeje u srdce. ()

Indy

Séria Madagaskarov určite nepatrí medzi topy vo svete animákov, ale tento tretí diel sa určite podaril. Povedal by som, že je z prehľadom najlepší z celej série :) Madagaskar 3 má expresné tempo, stále sa niečo deje, jedna lokalita strieda druhú a pribudlo veľa nových postáv, z ktorých vedie cirkusový tiger s traumou a ruským prízvukom :) Hudobná stránka spája Hansa Zimmera (ten sa miestami až moc snaží na to, že je to "len" hudba k tretiemu Madagaskaru) s modernými hitovkami. Animáky čisto pre zábavu nie sú úplne mojou krvnou skupinou, takže preto len priemerné hodnotenie, ale objektívne si film v pohode zaslúži * navyše. 6/10 ()

Sajuska1991

Super, super ! :-D Scéna se zamilovaným medvědem na kole v nočním Říme mě trhala v pase a medvěd na Ducati mi pošimral bránici. Silné i slabší komické momenty, ale nakonec pěkná podívaná ;-) ()

Michelle75

Pohodička, která člověku zvedne náladu. Od začátku do konce nevím o hluchém místě nebo naopak o křeči a tlačení na pilu. Je to jako barevný lahodný koktejl. A noví hrdinové v čele s cirkusovým tygrem s ruským přízvukem a medvědicí na minikole prostě potěšili stejně jako vykutálení tučňáci a stará garda.... A samotné představení u kterého hraje Katy Perry vizuálně parádní.Jooo! ()

wooozie

Opravdu překrásná animace, jedna z nejkrásnějších v poslední době, dobrá hudba a pak nějaké ty vtípky, za což vděčíme především tučňákům. Tím pozitiva končí, protože kdyby to bylo o čtvrt hodiny delší, tak se na to ani nedodívám. Neskutečná hovadina, příběh vymyslel někdo, kdo to nemá v hlavě v pořádku, nuda, nuda a pořád nuda. A hlavně to ponaučení pro děti na konci, že zvířátkům je dobře hlavně v cirkuse. Další zklamání tohoto roku. ()

Seti

Od druhého dílu zaznamenal Madagascar překvapivě posun k lepšímu. Stále se sice jedná především o zábavu pro nejmenší, ovšem dospělejší publikum si na své přijde také nebo si alespoň nebude chtít urvat hlavu a vrazit jí pod sedačku. Šablona furt stejná (tzn. jednoduchá a kids friendly ostatně jako u většiny animáků), přibylo akce a barviček a nové postavy dodaly potřebnou novou mízu. Suma sumárum v klídku poživatelná animovaná jednohubka. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)