Noční můra v Elm Street 5: Dítě snu

• USA A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child (více)

V další z nočních můr se opět setkáváme s Alicí. Ta zjišťuje, že je těhotná. Toho Freddy využije a prostřednictvím snů ještě nenarozeného dítěte si vybírá další oběti. (oficiální text distributora)

Figuto

A pátý díl je zase pěkný sešup! Ani stejná hrdinka nepomůže. Hudba už bohužel není taková jak minule, logika šla do háje, film se zase táhne jako trojka, co hůř, Freddy dostává na prdel. Masky a mutantní batole jsou sice pěkné, ale má to velmi slabou atmosféru. ()

Dexies

Freddy versus dítě ? ... námět dobrý, ale už se začíná opakovat co jsme viděli v předchozích dílech ... dynamika, výprava i herci jsou dobří, ale už je toto téma pomalu okoukané ... plus mínus zlatý střed ... ()

Breeg

Je to takové chaotické. Ne až moc dobře ukočírované. Je to tedy rozhodně o něco horší než čtverka, ale pořád tady nejde o takovou hrůzu, jako byla dvojka. Moji oblíbenou jedničku a trojku to tedy opět nepřekonalo. Pár věcí zde bylo dobrých, třeba ta část s komixem a Freddy jako číšník. Postavy se chovaly trochu dementně a za to jsou (téměř všichni) odsouzeni na Freddyho rukavici. Když zde není Nancy, tak jsem aspoň rád, že zůstala Alice, která se mi v předchozím díle líbila. Zdá se mi, že film byl poslepován ze zbytků předchozího dílu, ke kterým bylo přidáno tady to a tady tohle. Některé věci dobré, některé nudné až to bolí, ale i tak to byla zábava. Řekněme takový nižší standard v rámci celé série. Jsou tady i horši, takže jsem s pětkou ještě relativně za dobře. ()

jericho001

Na to ze je to v poradi paty dil to neni vubec ale vubec zle.Freddy jako obvykle hazi hlasky a je pritom zatracene hustej,Alice je porad kocka bohuzel prijde o sveho mileho se kterym ceka dite ktere chce ovladnout nas kotelnik.ja se u tohohle filmu dobre bavil je tam sice par nudnych pasazi ale vice u me prevlada spokojenost. ()

Rathe

No kromě toho, že je to od prvního dílu jedno a to samé jsem se bavil jen jednou scénou. A to byla ta u jídelního stolu. Jinak nuda... A to s tím nenarozeným synem byla pěkná pakárna... ()

Wiceman

Pokud Vám už čtvrtý díl přišel mírně řečeno přitaženej za vlasy, tak tady si je budete hruzou rvát. Ne že by snad byl tenhle díl nějak extrémně špatnej, ale prostě už se jaksi přestal brát alespoň trochu vážně a Freddy krom klasickýho řádění předvádí opravdu unikátní (a ve většině případech vtipný) způsoby, jak někoho zabít. Původně horor se tak pomalu ale jistě přesouvá do komediálních vod a Freddy tak ztrácí na hrůzostrašnosti. I přesto je to zábavná podívaná, která ale bohužel do žánru přidává spíš jen ty nehodicí se komediální prvky a to není moc dobrý. Vy tak aspoň sledujete těhotnou Alice z předchozího dílu, jak řeší svoje umírající přátelé a do toho se přidává stres z těhotenství, které neprobíhá zrovna tak, jak by mělo. Ten Freddy je fakt šibal :D Tři hvězdy. ()

70s80s90s

V tomto diely boli pouzite vyborne masky, ale ta Freddyho je najhorsia zo vsetkych casti vobec. Stvrty a piaty diel su kvalitou na podobnej urovni a Freddy je opat dost vtipny..az divak zabuda na to, ze pozera horror. ()

Korra

Lepší, než jsem si pamatovala. Některé smrti jsou pěkně nechutné, dějová linka Kruegerovi matky dodává hororovou atmosféru. Superfreddy:-)! ()

tXtX

Tak toto už bolo ozaj veľmi zmäťené a dosť nudné. To už keď človek vidí jazdiť Freddyho na skateboarde s úplnou vážnosťou vie, že niečo nie je v poriadku. Tiež nerozumiem tomu, prečo sem pchajú preživších z predchádzajúcej časti keď ich nechajú zabiť hneď na začiatku. Stalo sa to v štvorke a rovnako aj tu. Aký to má zmysel? Žiadny. Samozrejme tak ako minule ani tu sa nedá hovoriť o nejakej atmosfére či aspoň náznaku napätia. Obete tu dokonca zaspávaju pri tak absurdných činnostiach ako je napr plávanie v bazéne (!!!). Ono je to viac menej čierna komédia s celkom slušnými maskami, no žalostne nekonzistentným príbehom, ktorý ma fakt vôbec nebavil. A český dabing tomu nasadil korunu, pretože v tejto časti to nebol Krueger, ale Krígr.. hahaha ()

MrdDoHrnce

Nejlepsščí hláška: Ty prdko zasraná, vyser mi hada! Prohodil Lesslie ty geji. Mě se tohle fakt líbilo, jediný díl který jsem viděl, a moc děsivý to bylo,.,...,.,. Takže fuzj! oproti ctyrce miliardové zlepseni! ()

Dalajlada

Mohlo to být lepší, ale i horší. O trochu inteligentnější způsob, jak dostat Freddyho zpět než ve čtverce. Bohužel Alicina postava dostala za úkol se chovat jako idiot. A dojení už začíná vykazovat známky opotřebení dojeného. ()