Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

Erik7595

Zabával som sa približne v rovnakej miere ako pri sledovaní jednotky. Velké prekvapenie bol pre mňa Chris Pine, ktorý si svoju rolu viditelne a s veľkou chuťou užíval. Škoda, že Christoph Waltz dostal menšiu rolu, než som očakával. Naopak potešil Kevin Spacey vo väčšej miniroličke a Jamie Foxx a.k.a Motherfucker Jones. Hlavná trojica predstaviteľov oproti jedničke ešte vyšinutejšia, čo je len smer k pozitívnym smerom :) 8/10 ()

Illy

Bláznivá zábavná jízda, která si nedá vydechnout až do konce. Parta debilů na cestě za americkým snem, které zdárně sekunduje kupa vedlejších figur. Tenhle film plní svůj účel perfektně. ()

Tolli

Velmi zábavná komedie, která rozhodně nenudí. Film má ale velké mínus a to v inteligenci. Hlavní postavy jsou prostě až moc hloupé, ale jinak pokud člověk vypne dobře se baví. ()

Gore

Jednička se pohybovala někde kolem průměru a dvojka je ztěží dokoukatelná. Za což může hlavně ústřední trojka hrající totální debily, což asi mělo být vtipný, ale jedinou vtipnou věc si odbyli už na začátku (ve sprše) a pak je to už jen posmrtná křeč, kdy nejlépe z toho vychází umravňující Jason Bateman, ale který však už několik let hraje pořád stejnou postavu (Batemana), se stejným výrazem. Jediný kdo mě na filmu bavil byl Kevin Spacey, který však měl příliš malý prostor. Zato totálně mě iritoval Charlie Day - tomu jedině zlatou malinu a doživotní zákaz se ukázat v kterýmkoli filmu. ()

Hepy13

První díl byl pro mě veliké komediální překvapení. Pokračování není už tak originální , ale pořád víc než dobrá zábava. Líbilo se mi že nezapomněli na tváře z jedničky, (Jamie Foxx, Kevin Spacey) no a Christopha Waltze jsem skoro vůbec nepoznal. Bál jsem se že by ve dvojce třeba opomenuli i Jennifer. Bohu dík, je tu, a opět nádherná! Trojice těhle vypatlanců mě prostě baví :-) Daleko víc než třeba všechny ty pařby ve Vegas. ''How You Like Me Now....'' ()

j0nathan

Dvojka šéfů pobavila, jednička byla lepší, Jennifer si za*ukala, i když to měla těžší. Fajné obsazení rolí bylo, horší scénář trochu krylo. A kartáček na zuby nepatří do zadku, ale do huby! ()

M1k9

Scénář se transformoval do zběsilé fantasmagorie. Za to snad dám i palec nahoru. Stěžejní herec je opět J.Bateman s opravdu vtipnými výrazy. (Bez něj bych se už asi nekoukal.) C.Farrell z jedničky je nenahraditelný. To je fakt. No a co říct k nové tváři, Chris Pine je zvláštní herec. Role mu sedla. Taková načančaná ku**va. Nereálná ukřičená postava Ch. Daye mi zkazila chuť. Vtipnost jedničky se vypařila. Díky zmíněnému hereckému obsazení je to koukatelná konzumní komedie KKK. 3.5/10 ()

kamil.i

Tri pozitíva: (1) Kevin Spacey a (2) Jennifer Aniston vo svojich miniroličkách, plus (3) akčný záver. To je na takmer dvojhodinovú komédiu strašne málo. ()

Flopik

Rovnako dobré ako jednotka, tentokrát však už nejde o zabitie šéfov ale o únos. Smial som sa, dej odsýpa rýchlo akurát škoda že MatkyChtivej nemal viac priestoru tak isto ako aj sexi Jennifer ktorá tu bola hrozne málo. Za mňa 4*. ()

popelka595

Hodnotím bezprostředně po zhlédnutí. Když od filmu nic neočekáváte, většinou to pak stojí za to. Neviděla jsem jedničku, ale po dnešku to napravim, šéfové na zabití jsou pro mě osobně příjemným překvapením. ()

Druury

Vadí mi, když koukám na komedii a postavy v ní se chovají naprosto jak dementi, úplně nenormálně, jako děti, jako čůráci, prostě vypatlanci.. To je ale jediné co mi vadilo, jediná normálně smýšlející postava v tomhle filmu byl Nick. Film hodně těží z výborného prvního dílu, takže kdo neviděl jedničku, nepochopí dvojku. Skvělý Motherfucker Jones a jeho rady, krásná Aniston. Neurazilo ale dvojka je ve stínu jedničky, jak tomu většinou bývá. ()

El-Barto

Lepší a nápaditější než minule. Veškerý fóry zase vychází z toho, že tři idioti dělají něco, co neumí a zákonitě to poserou. Obsazení super, ale nikdo mě nebavil tolik jako Jennifer Aniston a Kevin Spacey v prvním díle. A právě proto nezvýším na čtyři. ()

Silencia90

Trochu trapnější než jednička, ale sem tam i docela vtipné. Jen jsem se občas ztrácela v tom co říkali, jak mleli jeden přes druhého. No alespoň se na ně dobře kouká. ()

jandula00

Ha, druhý díl, ale o nic horší než ten první. To se jen tak nevidí. Kevin Spacey opět zaválel - byť měl jen asi 3 minutovou scénku - I just love him. Jnak opět celkem fajn podívaná se sympatickými herci, děj nevázne, divák se nenudí, divák se baví! Celkově oddycháč, který nenadchne, ale ani neurazí. ()

killpunker

Proč tam hraje Waltz, Foxx a Banks? V takovej kravině? A proč jsem se na to koukal? Asi protože to dávali ve žluťáku a cesta byla dlouhá... ()

Chundys

Chris Pine tomu dodal ten pravý vtip, jinak by to asi byla taková podprůměrná komedie. I tak to místy dost drhlo. ()

owwidius

Slabsie ako (u mna vynimocna) jednotka, ale stale zabavna oddychovka. Pribeh je uz malinko prekomplikovany, ale sak nakoniec o to nejde, kopec vtipnych scen to zachranuje a je to obstojne pokracovanie. Komu sa pacila jednotka, uzije si aj dvojku. Mohli sa este viac pohrat s dejovou liniou s Jennifer Aniston, kym bude mat v piatom pokracovani 60 rokov:) Inak na to, aky je Chris Waltz skvely herec, tu mi prisiel ako past na oko. Za to Kevin Spacey a Jamie Foxx, super :) [#67/2014] ()

aslavey

Jedničce jsem dal 3, A tady bych půlku přidal, ale celou ne. Všechno mě sice tak nějak víc bavilo. Mnohem víc fakt dobrých a origináních momentů (nesmazatelná fixa, auto projíždějící bránou - s bránou, atd.) a k tomu pár variací na první Šéfy, ale zase na druhou stranu mě tam víc věcí i sralo. To, jak je ústřední trojice vypatlaná a ukecaná fakt jednomu leze krkem. Chtělo by to líp a víc využít vedlejších postav. "Call me Motherfucker" Foxx je prostě dokonalej, nastínění dokonalýho plánu a následný jeho dokonalý posrání je taky supr a vůbec to je sranda. Ale... ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze