Alien: Covenant - Meet Walter

Krátkometrážní / Sci-Fi
USA, 2017, 3 min

Režie:

Luke Scott

Krátky film predstavujúci najnovší prírastok do rodiny androidov od spoločnosti Weyland-Yutani - Waltera. (Real Tom Hardy)

Radiq

Pěkně ohudebněno a uděláno, i když výrobu androida bych očekával složitější, než ho přikrýt ubrusem. Jako reklama na fiktivní produkt fajn, ale jako součást covenantího filmu celkem zbytečné. ()

Kothy

Další minifilm, který nás má nalákat na film Vetřelec: Covenant, tentokrát s Michaelem Fassbenderem. ()

T2

Spoločnosť Weyland-Yutani a ich výroba syntetika - androida. __Krátkometrážny film je možné vidieť v sekcii bonusov na Blu-ray Alien: Covenant ()

• Podobná falešná reklama na nový syntetický model Happy Birthday, David byla vyrobena v rámci projektu virální marketingové kampaně filmu Prometheus (2012), která v tomto případě propagovala syntetickou řadu David 8. (griph)
  • Film měl premiéru na festivalu South by Southwest 10. března 2017 během speciálního promítání původního Vetřelce (1979) a hned poté byl zveřejněn na YouTube v rámci virální marketingové kampaně k filmu Vetřelec: Covenant (2017). (griph)