Jay a Silent Bob právě přišli kvůli soudnímu podvodu o svou identitu. Tím, kdo oba podvedl, je filmová společnost, která o nich natočila několik filmů. Jay a Silent Bob to ale nechtějí nechat být jen tak a rozhodnou se zajet přímo do Hollywoodu a vše tam vyřešit. Žene je k tomu i informace, že filmová společnost právě začala natáčet nové filmy, ve kterých sice budou Jay a Silent Bob, ale nebude se jednat o ně. Hlavní scéna nového filmu má být dokončena na každoročním setkání fanoušků Jaye a Silent Boba, které se nazývá Chronic-Con. Jay a Silent Bob jsou přesvědčeni, že natočení závěrečné scény zabrání. Cesta do Kalifornie nevede ale přímo. Jay a Silent Bob nejprve dorazí do Chicaga, kde Jay z televize zjistí, že se jeho bývalá milá Justice stala moderátorkou počasí. Jay se Silent Bobem Justice vyhledají. Justice oznámí Jayovi, že s ním má dceru a že se vdala za přítelkyni. Jay slíbí Justice, že jejich společné dceři Milly neprozradí, že je jejím otcem. Justice tedy Jaye s Milly seznámí. Milly se svou kamarádkou Sopapillou chtějí využít informace, že Jay a Silent Bob míří do Hollywoodu, a vydíráním je donutí, aby je vzali s sebou. Aby dívky Jaye a Silent Boba donutily ke spolupráci, zdrogují je… (TV Nova)

tranquill

"Ten film stál za prd! .. Nejen za prd, stál i za hovno! .. Ctihodnosti .. Námitka.. Zamítá se. Ten film stál za prd a za hovno!" Ale já takhle kritický nebudu, je to prostě taková milá komiksová ptákovina. "Zkouření se neperou!" ()

Hellierer

Špatný to úplně nebylo a po prvních dvanácti minutách jsem čekal o dost horší podívanou. Snímek se po nic moc úvodu vzpamatuje a díkybohu docela baví celou stopáž. Určitě v tom má prsty velká dávka nostalgie, jelikož se postupně vracíme ke všem filmům Jersey Chronicles, ale co. Některé scény se trefí (návrat k Chasing Amy), některé jsou spíše trapné (soudní proces), ale jako celek to docela odsejpá a na jedno zhlédnutí se to přežít dá. 60% ()

Maximilianus

Kevin Smith opäť otvára brány svojho filmového univerza, v ktorom sa mihnú takmer všetky bývalé postavy a hviezdy, plus nejaké nové. Je to film iba pre fanúšikov, a asi aj väčšina z nich nebude zrovna jasať. Je tu veľa narážok na filmový priemysel a najmä na Kevina Smitha a jeho svet. To všetko malo asi slúžiť k tomu, aby to zakrylo skutočnú úroveň Jay and Silnet Bob Reboot a možno ju aj pozdvihlo. Aký význam má ale robiť film v ktorom nadávate na milión vecí, zároveň ich všetky urobíte v danom filme a ešte nadávate na režiséra (teda samého seba), že ich robíte? Na jednej strane chápem, čo robil Kevin, ale dalo sa to urobiť aj omnoho lepšie. Humor je nasilu a zlý (okrem pár svetlejších momentov), postavy umelé charakterovo aj vizážovo a celé to má zmysel iba ako pripomienka lepších časoch Smithovej tvorby. Pre niekoho to bude asi fungovať lepšie, pre zvyšok to bude odpad. Pozrieť sa to ale dá a nostalgia funguje na 100%. 5,6/10. ()

Hashirama

Některá pokračování vám dají rychle na srozuměnou, abyste si připravili lavor na blití, a některá vás dostanou do kolen. S Rebootem to samozřejmě není tak lehké. Kevin Smith má sice zpoždění, a pocitu, že se vrací zpátky až do devadesátek a dneska už je jakýkoliv doslov k Jersey Chronicles trošku mimo, se nezbavíte. Na druhou stranu se s vervou pouští zpátky tam, kde ho vždycky všichni měli rádi, a nebojím se říct, že tenhle epilog ještě dokáže chytit za srdce. Smith je pořád ten sympatický geek, co rád okomentuje všechno, co momentálně frčí v popkultuře, a pořád využívá plejádu svých dvorních herců, kteří udělají svůj trademark. Na druhou stranu svůj meta humor tlačí dopředu tak moc, až se film stává zcela nepochopitelným pro kohokoliv, kdo nezná Jersey Chronicles a Kevina Smithe jako osobnost, čili budování příběhového rámce je dost vágní a spíš z nutnosti vybudovat půdorys pro další camea, další pokusy o meta přesah a sebereflexi, a celý film je takovou koláží cameí, doslovů, pomrknutí a ohlédnutí, ale pořád to má srdíčko a Smith dá svým postavám hezké sbohem, což je, vzhledem k tomu, že další film z tohoto světa už nejspíš neuvidíme, příjemná tečka. ()

holub109

Naprosto zbytečné pokračování. Tohle Smithovi příliš nevyšlo. Příběh nefunguje zdaleka tak dobře jako v původním filmu a humor je také o mnoho horší. Jayova dcera mi byla celou dobu hrozně nesympatická. Na těch 50% to vytahuje několik parádních cameií (Matt Damon, Chris Hemsworth, originální Bluntman a Chronic...) Ještě musím pochválit scénu s Benem Affleckem, ta se Smithovi fakt povedla. Jinak naprosto průměrná záležitost a zbytečná komedie, u které se nejspíš ani nebudete příliš bavit. 50% ()

GameboyNES

Tak nám Kevin zmagořil uplně. Jay a Mlčenlivej Bob vrací úder jsou jeden vtípek za druhým a paroduje snad vše. Tohle je jen směska trapností. Jediný co na mě fungovalo tak ta nostalgie, což je dost málo... ()

ŠpetaMarek

prvnich asi 30-40 minut jsem rikal, jo je to blby ale svym zpusobem fakt dobry, druha tretina je peklo a posledni tretina je jak na horske draze. Slabota... teda Martha! V nekterych ohledech mi to pripomnelo film, ktery jsem s kamarady tocil na stredni a ne neco od borce co je 25 let v reziserskem sedle. ()

hamir0

Jako film je to skoro odpad, ale jako souvislý sled významných pomrkávání na fanoušky Smithova univerza to je... No, vlastně docela fajn. ()

Nathaniell

Překvapivě vynikající film,u kterého nedoporučuji obědvat... prostě proto že hrozí šílené záchvaty smíchu a z papů se může stát nemožný úkol... ... Hluchých míst je minimum a ačkoliv děj párkrát zakolísá, za slabých jsem z něj považoval tak 10 minut, zatímco ten zbytek je prostě odvar šíleností, ujetosti, trapnosti, odkazů a parafrází... ... Plnou palbu ne, ale 4* mu prostě musím dát. ()

hynn3k

Sice je hezký, že si tvůrce dokáže udělat ze sebe srandu, ale když umí v podstatě jen tohle a odkazovat se na svoji dřívější tvorbu / být meta, tak je to málo. Jestli budou třetí Clerks ve stejným ranku, tak se Smith už definitivně odepíše. ()

Rayen1

Absolutně nudná a nevtipna blbost... A nevím, co je horší, jestli to, že je to fakt debilní film, anebo to, že Smith ví, že je to debilní film a prodává to tak. Asi jsem z weed humoru asi vyrostl... Nejvtipnější mi přišel ten sestřih v zaverecnejch titulkach. A to je sakra málo. Bejt celej film YT skeč na max 10 minut, nemám problém, ale vydržel jsem na tu blbost koukat celý dvě hodiny (i se stupidníma vánočníma reklamama)... 🤷‍♂️ ()

VanBradley89

Bolestivě smutná zkušenost. Asi jsem zestárnul, ale horkotěžko se mi to podařilo dokoukat. Povedená camea, zesměšňování sebe sama, sem tam hláška nebo odkaz, ale ve finále nic, z čeho bych se posadil na prdel nebo se od srdce se zasmál . Vrací úder sem, kdysi, napoprvé taky moc nedocenil, to přišlo až časem, tak uvidíme, jestli ještě někdy dám šanci tomuhle. ()

Wade W.

Celkom fajn. Kevin Smith si po infarkte chcel natocit film ako za starych cias, i ked sa obcas tlacilo viac na klische . Toto by mal byt zaciatok jeho comebacku a Clerks 3 by ho mal zavrsit. ()

marrrrian

Dôkaz, že zo Smithovho filmu ani "smithovský" feeling "smithovský" film nespraví. Mal som tušák od prvého traileru, že to bude katastrofa. Nezvyknem ľuďom brať názory, ale v tomto prípade fakt myslím, že kto tvrdí, že film bol dobrý (návrat ku koreňom jupí, uvedomelá sebaparódia uáu, alebo fíha, nejaký druh dozretia), ten milosrdne klame sám seba. Na Reboote bolo zle mnoho vecí a nemyslím tým iba umelé zuby a zlyhané plastiky zúčastnených. Najstrašnejšie bolo sledovať, že tú dvojicu postáv, ktoré Smith a Mewes kedysi dokonale a autenticky oživili, už v sebe jednoducho nemajú. A bohužiaľ nie sú tak dobrí herci, aby ich aspoň zahrali. Ten film možno obstojí len ako múzeum Smithovej tvorby, s cameami ako exponátmi a ústrednou dvojicou ako sprievodcami. Múzeá sú zbierkami reliktov z minulosti a to bude asi podstata môjho príspevku. Z fosílie živého tvora nespravíš a z hlbokých deväťdesiatych rokov neurobíš 2020. Smith to skúsil, rozmrazil všetko, čo od Clerks vytvoril a ostalo len blato. Prosím Kevina, aby sa nebál prekročiť svoj tieň. No a z druhej strany - veci, ktoré film udržujú pred úplným zahrnutím hlinou: Asi prvý príjemný herecký výkon Smithovej dcéry. Pasáže, kedy Smith vystupoval ako on sám. Matt Damon a potom už len pár malých zábleskov, ktoré nechcem vyspoilerovať, ak máte film ešte pred sebou. Jay & Silent Bob are back.. snoogans! ()

argo.smile odpad!

Tešil som sa na nostalgickú rozlúčku s týmito dvoma týpkami a bohužiaľ som dostal Kevinove vegánske vygrcané sračky. ()