• Krátkometrážní

Dvojníci (2016)

Nechápu, proč většina uživatelů zde automaticky podhodnocuje české filmy jen proto, že jsou české. Dvojníci si určitě zaslouží víc procent, vždyť se celé kino bavilo!

Děda je lotr (2016)

Jo, proč ne, místy až moc ujeté, ale vtip to celkem má a oproti komediím z poslední doby je to zpracované aspoň na úrovni. Aubrey se tu krásně vyřádila a Robert stejně tak (pokud opravdu zvládne kliky na jedné ruce, tak to klobouk dolů). S odřenýma ušima 4* Bára: Když Honza dává 4* s odřenýma ušima, já snižuji na 3*.

Kill Your Friends (2015)

Celkem to šlo, místy to skřípalo, ale trochu ujetější a drsnější konec to vynahradil. Nicholas Hoult šňupe jako o život a zjevně si to užívá. Hudebně není co vytknout. 4*

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Depp by se na měl už vykašlat, strašně přeceňovaný herec. Spolu s filmem, který se dost táhne a nic moc zajímavého nepřinese. Plusem je vizuál, prostředí mafie a příběh jako takový - ale to umí každý, když to jede podle skutečnosti. Zklamání, čekal jsem to na vyšší úrovni, 3*

Na dlažbě (2016)

Průměrná komedie, u které se občas zasmějete, občas budete kroutit hlavou. Neoslní, ale účel splní. Nejlepší je asi závěrečná část, čisté 3*

Bod zlomu (2015)

Místy fajn (7 + 8 a zakončení), jinak fakt průměr. Stačí si pustit videa od Redbullu či Monster, případně výborný Art of Flight. Další hvězda pak za dobře padnoucí hudbu, body dolů zase za (ne)herectví. Příběhově hodně o ničem. 3*

Táta je doma (2015)

Tady vidíte, jak to nemá vypadat. Šílené přestřelené, nudné, kecy o ničem. Pouze konec opravdu stojí celkem za to, být to tak po celý film, nemám problém, ale takhle? Vraťte mi mých 96 minut. Navíc po humorné stránce vyšlo je pramálo vtipů. Slabé 2*

Ip Man 3 (2015)

Další díl, další bitky a další... no prostě stále to samé. Kdo chce souboje, ten jich dostane celkem požehnaně, ale zde je více než jinde vidět, jak všichni jen staticky čekají až na ně přijde řada, ovšem zápasy 1 vs 1 je zase libovka, škoda že s Tysonem to byli "jen" 3 minutky. Druhý problém vidím v záporácích, protože oni fakt neuměli hrát a místy to s nimi působilo vážně komicky. Lepší 3*

Ex Machina (2014)

Několik hodně zajímavých myšlenek a dialogů, ale jinak vcelku nuda. Obecně slušně zpracováno, ale kromě ústředního motivu nemá co nabídnout. Nemůžu dát víc než 3*.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Ach jo, to je opruz, ještě že je konec. Pokračuje zoufalá natahovačka jízda prvního dílu. Opět to zachraňuje slušný vizuál, ale jinak je to všechno nemastné neslané. Katniss už mě opravdu začínala srát, takže dobře, že je konec. Film nemá moc co nabídnout, takže pokud nejste fanatičtí vyznavači série, nemá smysl s tím ztrácet čas - 135 min! Slabé 2*