Plivu na váš hrob 2 (2013)

Oceňuji skvělý scénář - film se ani v nejmenším nesnaží "nastavovat kaši" a kopírovat předchozí díl.

Zevlovat a prudit (2009)

Co se vám na tom nelíbí? Pohodová komedie se Sethem Rogenem.

Jack a obři (2013)

Líbivé a dobrodružné zpracování známé pohádky. Mrzela mne jen očividná snaha cílit na co nejširší publikum - sice vidíme pár ukousnutých hlav, nikdy však ani kapka krve. Trocha inspirace perfektním Hansel & Gretel (2013) a neměl bych co vytknout.

Devátá brána (1999)

Po poutavém úvodu následuje monotónní, leč stále zajímavá střední pasáž - možná trochu nudí, přesto vám chvílemi půjde mráz po zádech a budete napjatě hltat další dění. Trochu rozpačité mi však přišlo vyvrcholení celého filmu, ale koneckonců - proč ne.

Iron Man 3 (2013)

Pro mě velké zklamání. Přístup Jon Favreaua k prvním dvěma dílům se mi zkrátka líbil víc. S přivřeným okem dávám tři hvězdy.

Psí vojáci (2002)

Ační béčko se vším, co k tomu patří.

Pád do tmy 2 (2009)

Strmý pád dolů. Bohužel mluvím o kvalitě filmu. Klasický problém sequelů - vše se snaží být brutálnější a velkolepější - přitom byl zjevně hodně seškrtán rozpočet - ti zlí už vypadají spíše jako skřeti z Pána Prstenů. Největší problém pak vidím ve ztrátě jakéhokoliv tajemna a skličující atmosféry - film už staví jen na lekačkách a pitomých zvratech. Sice jsem se do jeskyně vrátil rád, přesto by asi bylo lepší, kdyby hlavní hrdinka zařvala už v prvním díle - jak jsme si všichni mysleli.

Impractical Jokers (2011) (pořad)

Nejlepší věc pro okamžité zvednutí nálady. Improvizace na nejvyšší úrovni. Pravidelně řvu smíchy.