Nezvratný osud 2 (2003)

Líbila se mi celková svázanost příběhu s prvním dílem a luxusní úvodní tragédie. Luxusní detaily, které asi v jiném filmu neuvidíte. Na druhou stranu mi příliš neseděl trochu recesivní přístup k filmu - a ztráta tajemné atmosféry - viz poslední scéna :-).

Skóruj! (2007)

První polovina filmu mě opravdu bavila, je to taková klasická sportovní parodie se vším všudy. Ale to bylo tvůrcům zřejmě málo, tak se rozhodli, že z filmu ještě navíc udělají i parodii na kung-fu filmy a bijáky typu Mortal-Kombat. Tady už to začalo hodně pokulhávat a z příjemné parodie se hodně rychle stane úplná fraška. Přesto to byla docela příjemná oddychovka a obsadit roli hlavního záporáka Christopherem Walkenem není nikdy špatná volba.

Red 2 (2013)

Pořád je to zábava a na tuhle partu 'ze starého železa' určitě nezanevřu a rád si pustím další pokračování, ale tentokrát to na mě bylo trochu moc překombinované. Řekl bych, že za týden už nebudu mít potuchy, co bylo ve filmu vlastně za postavy a jak se zápletka vyvíjela. A animované předěly mezi lokacemi působily spíše jako karikatury.

Jak jsem balil učitelku (1998)

Typický Wes Anderson, kterému pořád nemůžu přijít na chuť. Ač se opravdu usilovně snažím. Film je typicky rozvleklý, zabývá se na první pohled banalitami a pořád ne a ne skončit. Jo a hraje v něm skvělý Bill Murray!

Nabít a zabít (2006)

Napamatuji, kdy jsem naposledy viděl takhle dobrou gangsterku.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Nikdy jsem u seriálu neviděl takový smysl pro detail. Příklady? Rozbité přední okno u auta - příští díl je na něm cedulka z autoservisu. Trochu mě mrzela poněkud hluchá třetí série, ve které se skoro nic nedělo, ale finále smazalo všechny moje výtky. A jediná postava, na kterou jsem během sledování asi nikdy neměl vztek je Saul Goodman, vždy mě dokázal pobavit.

Películas para no dormir: Adivina quién soy (2006) (TV film) odpad!

Zdaleka nejslabší díl skvělé série. Celý nudný film očekáváte alespoň zajímavé rozuzlení, které se však ihned po svém odhalení popře. Že předchozí věta nedává smysl? Celý snímek nedává smysl. Jsem velice hrdý, že jako první můžu film ohodnotit odpadem, tohle byla naprostá ztráta času.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Logika, fyzika i zdravý rozum dostávají pořádně na prdel.