Lék na život (2016)

Hodně přepálená stopáž to v první řadě. Ale atmosféru to má to je pravda léčebna je správně děsivá až strašidelná a člověk postupně odhaluje co se tam děje a nejsou to hezké věci. Konec ne konec tady je to tak nějak podivně ukončeno. Potenciál tu byl velký a naplnil se tak z poloviny.

Wonder Woman (2017)

Gal Gadot naprosto famózní prostě jako by se do role amazonky narodila.Chemie mezi Gal a Chrisem naprosto šlape. Akce je přehledná jako málokdy bývá. Konec je vidět že Zack Snyder dal nějaké rady.😃. Neberu to jako vytku spíš naopak jeho rukopis mám velice rád. Nečekejte do konce žádná podtitulkova scéna nebude.

T2 Trainspotting (2017)

Hodně se tu jede na nostalgii a flashbacky. Za těch 20 let skoro nic se nezměnilo hlavní hrdinové jsou trosky stejně jak jsme byly zvykly. Osobně nevím jak lepe by se to dalo popsat jejich příběh. Spíše se k ním už neměl režisér Dany Boyle vracet.

Uteč (2017)

Atmosfericky velice osvěžující tohle tady dlouho chybělo bylo tu napětí trochu té mystiky. Všechno nějak začlo plynout jak jsem vůbec nečekal až jsem z toho byl v šoku. Jedině James Wan a tohle mě během posledních let dokázalo vystrašit až jsem nedychal6.

John Wick 2 (2017)

Akční nářez , který v množstvím překonává první díl a přidává pohled na provázány svět zabijáku, která je mnohem větší než jsme si mysleli.Ale na to dá odpověď až třetí díl. Rozmanitost akce tu je neskutečná a jen lituji že mi nevyšlo kino.

Rozpolcený (2016)

Už ani nepamatuji kdy naposledy tento režisér natočil něco pořádného, ale nakonec to vyšlo a je to návrat do jeho nejlepších začátku. McAvoy špičkově hraje schizofrenika v kterém se schovává přes 20 bytostí. Všechno to takhle nějak působí hodně mysticky a tajemně a otevřený konec s Willisem je hodně cool.

Velká čínská zeď (2016)

Tohle mělo zůstat jen v asijské režii všeho co k tomu patří. Damon a jeho kolega tu prostě nepatří je to moc velký kontrast. Jako vypravný koncept to hodně pohlti ale co je až moc vidět je někdy až agresivní CGI kdyby ho bylo méně bylo by líp. I scénář zrovna není něco čím by se měli chlubit tvůrci je tu prostě v něm moc trhlinek. Akce je skvělá kdy se tu necpou moc triky.

Hra o všechno (2017)

Hodně dobré obsazení to bych rad zmínil v prvé řadě☺. Zbytek se tak nějak vyvíjí v průměrném duchu kde navině je hlavně scénář kterému chyběly nějaké stránky. Akce je dobrá není jí sice tolik ale je dobrá. Otevřený konec by mohl znacit dvojku.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Tak tohle je hodně vysoko v téhle sérii ne li úplně nejvýše. Brian hodně chybí ale myslím že i bez něho se našli adekvátní náhrady. Tak prvně akce je kulervouci nic podobného jste určitě neviděli tady nejsou výtky. Co bylo pecka byla chemie mezi Hobbsem a Deckardem tady to fungovalo najedničku. Těším se rozhodně na další díly.

Proč právě on? (2016)

Vše a padá v podstatě s výkonem Jamese Franca a Cranstona kteří si tu špičkové sedli a táhnou celý film. Vtipy jsou tu lehčí i mnohém ostřejší hezky vyvážené.