Pařba o Vánocích (2016)

Taková ta klasika na jaké jsou lidí zvyklý když jde o tenhle typ komedie. Vripku tu byli a nebyli úplně špatně Aniston tu byla za mrchu něco jako v Sefech na zabití. Ale neměl kdo jí moc sekundovat zbytek vesměs hráli zaměnitelný standard. I tak nelituji času.

Iron Fist (2017) (seriál)

Rozhodně na fenomenálního Daredevila nemá tady je látka nastavená tak, že jí skoro nejde překonat. I temnota a brutalita není na straně Iron Fista. Co tu funguje je větší představení organizace Hand která bude hrát velkou rolí v tymovce Defenders. Je vidět že hlavní hrdina je hodně naivní ale to je dané jeho dlouhou izolací.Akce není zla ale Daredevil jí měl lepší.

Zásah (2016)

Hodně by se to chtělo přiblížit The Raid oběma ale prostě tam byla laťka tak moc vysoko, že to ani nešlo. Je to nepatrně horší jak po příběhové stránce tak i po stránce akce i záporáků. Ale pořád se tu bavíme o hodně nadstandardní akci, kde krev hraje prim i souboje jedou hodně na krev. Ale poctivé 4 hvězdy to jsou zcela jasně.

Underworld: Krvavé války (2016)

Tato série se bohužel měla nechat u ledu už mnohem dávno všechno tu je strašně vyčpěle spoustu debility jak na straně upíru tak lycanu. I Kate to už prostě v latexu nezachrání. Kdyby tu aspoň byl nějaký náznak příběhu a nějaký pořádný záporák tak to beru, ale tohle byla fakt bída. Jasně pokud chcete vidět vypněte mozek a díky bohu jen na 92 minut.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Tohle si nechám líbit konečně to není klasika najdeme opičáka odvezeme ho do velkoměsta a konec už všichni znají. Tady se na to jde trošku jinak a tenhle přístup je mnohem lepší. Lidští herci tu hrají mnohem menší roli všechno se točí kolem opičáka a fauny ostrov, která skrývá monstra staré jak celý svět. Trikově naprosto vypiplané vždy, když je v akci Kong tak to má neskutečné koule.

Logan: Wolverine (2017)

Nějak mi tu chybí 6 hvězda jinak bych ji tam okamžitě vypálil. Naprosto famózní zakončení sagy Logana bez něho by nebyly X- Meni to co byly. Konečně se chápe že rating R neškodí a vyloženě u Logana chyběl. Neskutečné emoce film ve mě vyvolal a vyloženě smutek jak jsem viděl chřadnoucí ho Logana. Špičková trojice Logan, Charles a X23. Akce neskutečna tak jak měla být už dávno. A hlavně bez digitálního bordelu. Tak odchází velikáni !!!.

Pasažéři (2016)

Tohle se celkem slušně povedlo ale říkám si jestli z toho nešlo vytriskat více. Obsazení dvou kasovnich hvězd byla celkem trefa a v podstatě je to jejich one man show. Kde to trochu pokulhava je scénář a vyloženě nezajímavý konec spíše debilni. Jinak to vyjde nadprůměr.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Rozjed mi přišel takový hrozně pomaly skoro nic se nedělo a akce nebyla taková žádná. Vše se změnilo po hodině kdy se více začali prokreslovat postavy a jejich záměry. Co se velmi povedlo byly zvířata a jejich život v kufříku. Ve výsledku z toho vznikla snad nova saga.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Tohle byla naprostá pecka sice první hodina byla taková seznamovací, ale bylo třebas vidět jak hlavní hrdina narukuje a projde výcvikem, kde díky jeho přístupu má velké problémy se všemi. Ale stačí aby jednotka pomalu vylezla na horu a začne drsnost války se vším všudy trochu ve stylu konce Ramba 4. Hlavní hrdina zachrání i bez zbraně spoustu životů vojáku, kteří by tam umřeli. Naprosto to člověka pohltí a udrží až do konce, kde sou rozhovory skutečných lidí, kteří tohle zažili a jimiž se film inspiroval.

Santa je pořád úchyl (2016)

Santa je pořád uchyl a jako, že hodně moc tolik nechutnosti a vulgarismu hodně překonalo jedničku ale nebylo už to tak svěží. Jo bavil jsem se velmi dobře, ale jednička to nebyl úplně.